reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiecie może czy lutinus można kupić w aptece? Bez recepty? Pewnie nie[emoji45]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Naturalny chyba bez leków jesr,sama nie wiem, ja mam esrofen,który wycisza jajniki także owulacji nie będzie, mam 6 dniowego zarodka dlatego transfer będzie w tym cyklu tak k.21 dc:)
Czytam te wasza dyskusje i nie za bardzo rozumiem ....bo Emilianka jest na sztucznym cyklu z estradiolem ktory z jednej strony hamuje owulacje,z drugiej buduje endo.sensowne jest kontrolowanie tego okolo 12dnia bo przy zbyt grubym endo nie ma juz sensu robic transferu.piszecie o kontroli 17dnia ,troche to pozno no chyba ze endometriym bardzo wolno rosnie,inna kwestia lejkarz musi ci podlaczyc progesteron i to 5-6dni przed transferem zeby otworzyc tzw.okno implantacyjne bez tego d****a bedzie.To ze masz blastke nie ma tu nic do rzeczy ,bo nie ma owulacji,cialka zoltego itp.najwazniejsze jest odpowiednio przygotowane endometrium.Emilianko,wyjasnil ci to wszystko doktor???
 
reklama
Hej kobitki, czy któraś moze wie jak przeliczyć hcg całkowite na bhcg ? W labie sie pomylili i złą zrobili [emoji58] 11.04 robiłam betę i było 220 a dziś całkowite hcg wyszło 55, czy to nie powinno być juz 0??(jestem po poronieniu)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja po ciąży pozamacicznej,miałam laparoskopie i musiałam badać betę do spadku zerowego,i nawet miałam taki moment że ,ze 50 na 100 mi podskoczylo ,do spadku 0 trwało ok.3tyg.
 
Do góry