reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny moze glupie pytanie, ale czy dużo z was miała tak, że test sikany wyszedł negatywny a beta pozytywna.
Bo ja cały czas rozmyślam :(
 
reklama
Poszenka ja jestem w Irlandii i tu tez normalnie bety nie robia ale kiedys przedzwonilam kilka labow i sue okazalo ze jednak znalazlam wiec moze w labach przyszpitalnych albo prywatnych podzwon i zapytaj.
Ja w Szwecji i też okazało się, że można wszystko zrobić w lab prywatnych. Sprawdź, z pewnością macie jakieś prywatne laboratorium.

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
No więc... dopiero co pisałam , zero objawów. A tu godzinę temu jak mi brzuch wywalilo to z rozpietymi spodniami wróciłam do domu. Pomyślałam, że jak nic okres zaraz dostanę.
Sięgnęłam po test 7dt blastocysty i po 2 minutach mam blada kreche.
Strach się cieszyć , gdy przyczyna wcześniejszych poronien nie jest znana. Chyba kolejne 3 miesiace dla bezpieczeństwa się zaszyję [emoji23]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
No więc... dopiero co pisałam , zero objawów. A tu godzinę temu jak mi brzuch wywalilo to z rozpietymi spodniami wróciłam do domu. Pomyślałam, że jak nic okres zaraz dostanę.
Sięgnęłam po test 7dt blastocysty i po 2 minutach mam blada kreche.
Strach się cieszyć , gdy przyczyna wcześniejszych poronien nie jest znana. Chyba kolejne 3 miesiace dla bezpieczeństwa się zaszyję [emoji23]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja

Tak bym chciała by tym razem było dobrze!! Trzymam kciuki i gratuluje [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No więc... dopiero co pisałam , zero objawów. A tu godzinę temu jak mi brzuch wywalilo to z rozpietymi spodniami wróciłam do domu. Pomyślałam, że jak nic okres zaraz dostanę.
Sięgnęłam po test 7dt blastocysty i po 2 minutach mam blada kreche.
Strach się cieszyć , gdy przyczyna wcześniejszych poronien nie jest znana. Chyba kolejne 3 miesiace dla bezpieczeństwa się zaszyję [emoji23]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
Gratuluję! Ja 4 poprzednie ciążę tez straciłam a teraz jestem tak lekami obstawiania ze wiedziałam że musi być dobrze. I u Ciebie tez będzie

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczyny chce Mi się ryczeć . W nowej klinice postanowili wszystkie 6 zarodków trzymać do 5 doby i przetrwały tylko trzy .Zostaly zamrożone i nic więcej mi nie powiedzieli [emoji853]w tym przypadku chyba wezmę tylko jeden zarodek żeby może mieć więcej szans.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No więc... dopiero co pisałam , zero objawów. A tu godzinę temu jak mi brzuch wywalilo to z rozpietymi spodniami wróciłam do domu. Pomyślałam, że jak nic okres zaraz dostanę.
Sięgnęłam po test 7dt blastocysty i po 2 minutach mam blada kreche.
Strach się cieszyć , gdy przyczyna wcześniejszych poronien nie jest znana. Chyba kolejne 3 miesiace dla bezpieczeństwa się zaszyję [emoji23]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
Kochana tak bardzo trzymam za Ciebie kciuki[emoji110] [emoji110] [emoji110] , gratuluję i życzę tylko dobrych wiadomości[emoji8]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny chce Mi się ryczeć . W nowej klinice postanowili wszystkie 6 zarodków trzymać do 5 doby i przetrwały tylko trzy .Zostaly zamrożone i nic więcej mi nie powiedzieli [emoji853]w tym przypadku chyba wezmę tylko jeden zarodek żeby może mieć więcej szans.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Żartujesz? 3 piękne blastocysty yo dobry wynik. Nawet bardzo dobry

[emoji127] 28.10.2017
 
Do góry