reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrób betę i dzwon do kliniki

[emoji127] 28.10.2017
Bety nie zrobie gdyz mieszkam w uk. Zadzwonilam do kliniki jak powiedzialam o krwawieniu i ze to 11 dzien po transferze to tak ze mna rozmawiala jakby stalo sie wlasnie najgorsze. Mam wziac paracetamol. Tyle. Jestem zalamana. Wzielam wolne w pracy siedze i wyje.
 
reklama
Czesc dziewczyny[emoji11]
Bywalam tu kiedys bo temat ivf od dawna krazy wokol nas ale tyle sie tu dzieje ze nie jestem w stanie ani nadazyc ani nadrobic[emoji4] ale za wszystkie trzymam mocno kciuki i pamietam ze na tym forum nie jedne cuda sie zdarzaly[emoji38]

Bede podchodzic do pierwszego ivf w Czechach, poniewaz nie mieszkam w Polsce nie przysluguja mi leki refundowane a wszystkie wiemy ze ich ceny do niskich nie naleza wiec gdyby ktoras chciala odsprzedac to co jej zostalo to bardzo prosze o priv lub o maila: barbarah678@gmail.com
Napiszcie jakie leki, ile, cene i gdzie sie znajdujecie.

Bede baedzo wdzieczna!

Jezeli ktoras leczy sie w Czechach to tez chetnie uslysze co i jak[emoji6]
Witaj. Fajnie.ze do nas wracasz.

Bedziemy trzymac za ciebie kciuki :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bety nie zrobie gdyz mieszkam w uk. Zadzwonilam do kliniki jak powiedzialam o krwawieniu i ze to 11 dzien po transferze to tak ze mna rozmawiala jakby stalo sie wlasnie najgorsze. Mam wziac paracetamol. Tyle. Jestem zalamana. Wzielam wolne w pracy siedze i wyje.
Dziwne, że w cywilizowanym kraju w 21 wieku nie macie w UK dostępu do zwykłej bety.
Lez, odpoczywaj, napij się melisy i jak masz możliwość to zwiększ ilość progesteronu. Powtórz test może jutro. Kiedy masz wizytę w klinice?

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziwne, że w cywilizowanym kraju w 21 wieku nie macie w UK dostępu do zwykłej bety.
Lez, odpoczywaj, napij się melisy i jak masz możliwość to zwiększ ilość progesteronu. Powtórz test może jutro. Kiedy masz wizytę w klinice?

[emoji127] 28.10.2017
26 mam zrobic test i zadzwonic i dopiero wtedy mi powiedza co dalej q zaleznosci jaki bedzie wynik testu
 
Bety nie zrobie gdyz mieszkam w uk. Zadzwonilam do kliniki jak powiedzialam o krwawieniu i ze to 11 dzien po transferze to tak ze mna rozmawiala jakby stalo sie wlasnie najgorsze. Mam wziac paracetamol. Tyle. Jestem zalamana. Wzielam wolne w pracy siedze i wyje.
Może jeszcze nie jest przesądzone[emoji20] . Trzymam za ciebie kciuki. Może będzie jeszcze wszystko dobrze.
 
Czy ja moge sobie zwiekszyc ta dawke sama? Nie zaszkodzi to? Biore teraz dopochwowo cyclogest 400mg
Nie znam tego leku, ja jestem na luteinie. Musisz podpytac dziewczyny które też w UK to biorą. Progesteron nie zaszkodzi, pomoże ewentualnie utrzymać ciaze jeśli takowa jest. Ale nie powiem Ci jednoznacznie żebyś wzięła więcej bo tak jak już pisałam nie zna tego leku

[emoji127] 28.10.2017
 
Czesc dziewczyny[emoji11]
Bywalam tu kiedys bo temat ivf od dawna krazy wokol nas ale tyle sie tu dzieje ze nie jestem w stanie ani nadazyc ani nadrobic[emoji4] ale za wszystkie trzymam mocno kciuki i pamietam ze na tym forum nie jedne cuda sie zdarzaly[emoji38]

Bede podchodzic do pierwszego ivf w Czechach, poniewaz nie mieszkam w Polsce nie przysluguja mi leki refundowane a wszystkie wiemy ze ich ceny do niskich nie naleza wiec gdyby ktoras chciala odsprzedac to co jej zostalo to bardzo prosze o priv lub o maila: barbarah678@gmail.com
Napiszcie jakie leki, ile, cene i gdzie sie znajdujecie.

Bede baedzo wdzieczna!

Jezeli ktoras leczy sie w Czechach to tez chetnie uslysze co i jak[emoji6]
Kredko,
ja sie "specjalizuje" w Czechach :):):):) pytanie jest gdzie bedziecie do in vitro podchodzic??? leki sciagam z Francji i Wloch ,w Czechach tez ci zadna refundacja nie przysluguje chociaz leki sa tansze za to procedury ida w tysiace euro. Nie wiem ,co bys chciala wiedziec ?;)
 
Poszenka ja jestem w Irlandii i tu tez normalnie bety nie robia ale kiedys przedzwonilam kilka labow i sue okazalo ze jednak znalazlam wiec moze w labach przyszpitalnych albo prywatnych podzwon i zapytaj.
 
reklama
Kredko,
ja sie "specjalizuje" w Czechach :):):):) pytanie jest gdzie bedziecie do in vitro podchodzic??? leki sciagam z Francji i Wloch ,w Czechach tez ci zadna refundacja nie przysluguje chociaz leki sa tansze za to procedury ida w tysiace euro. Nie wiem ,co bys chciala wiedziec ?;)
Annemarie priva zaraz wysle[emoji11]
 
Do góry