reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ZUS musi Ci wypłacić minimum 1000 zł zasiłku macierzyńskiego bezwzględnie:) Ja robię świadczenia rodzicielskie ale zmiana przepisu dotyczy wszystkich instytucji, w tym ZUS i KRUS
No właśnie ja automatycznie po zakończeniu stosunku pracy przechodzę na krus. No nic zobaczmy jaki dziś będzie wynik progesteronu. Może jest jeszcze szansa na transfer w tym cyklu. A jak nie to będę próbowała uprosić szefową o ten miesiąc dłużej żebym mogła zostać. Ona zna moją sytuację. Zobaczymy.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny[emoji11]
Bywalam tu kiedys bo temat ivf od dawna krazy wokol nas ale tyle sie tu dzieje ze nie jestem w stanie ani nadazyc ani nadrobic[emoji4] ale za wszystkie trzymam mocno kciuki i pamietam ze na tym forum nie jedne cuda sie zdarzaly[emoji38]

Bede podchodzic do pierwszego ivf w Czechach, poniewaz nie mieszkam w Polsce nie przysluguja mi leki refundowane a wszystkie wiemy ze ich ceny do niskich nie naleza wiec gdyby ktoras chciala odsprzedac to co jej zostalo to bardzo prosze o priv lub o maila: barbarah678@gmail.com
Napiszcie jakie leki, ile, cene i gdzie sie znajdujecie.

Bede baedzo wdzieczna!

Jezeli ktoras leczy sie w Czechach to tez chetnie uslysze co i jak[emoji6]
 
Czy po transferze można zjeść naleśnika z kapustą i gRzybami?

Czy ktoś miał 7dpt a bol jak na okres i sie udało ? Piersi wogole mnie nie bolą?
Kochana , idziemy równo u mnie też 7 dzień blastki. Piersi wcale nie czuje, brzuch nie boli jest jedynie jakby wzdety. Stres nic nie da. Ja chyba później zrobię "sikacza" . Dzisiaj powinnam dostać okres ale biorę Lutka.

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
Powodzenia dzisiaj! Pięknych przyrostow i pięknych widoków ! [emoji173]

38 lat, AMH <0.5 , I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01-wczesne poronienie, 2 blastki czekaja
 
reklama
Do góry