reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czesc, dzis mija 11 dzien od transferu a od wczoraj krwawie. Najpierw zaczal bolec mnie brzuch, pozniej plamilam na brazowo a teraz leci mi krew taka z duza iloscia sluzu jednak test jest negatywny. Biore dopochwowo progesteron 400mg. Nie wiem co sie dzieje. Kontaktowac sie z klinika czy czekac? Mialam transfer 3dniowego zarodka. Pozdrawiam
Zrob test z krwi i skontaktuj sie z klinika.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Naprodukowałam jak kura na wielkanoc dla całej rodziny: 35+. To była moja pierwsza stymulacja i chyba sam lekarz trochę był zaskoczony ile narosło. Lekarz na wizycie jeszcze przed punkcja mówił, że jest ryzyko hiperki i że transfer prawdopodobnie trzeba będzie przełożyć. Lekarz robiący punkcję po zabiegu zaprosił mnie jeszcze raz na fotel i zrobił mi ponowne usg, mówił, że mam sporo płynów w jamie brzusznej, jajniki miałam napuchniete, po 12cm, Pobrali tylko 20 jajeczek bo nie wszstkie były na tyle dojrzałe żeby je pobrać i chyba chodziło też o to, że dużo dojrzewających to dużo estradiolu. Nazbierało się tego.

To masz bardzo podobnie do mnie, ja miałam 40 pęcherzyków pobrali 37 jajeczek z czego 21 tylko dojrzałych, zapłodnili 6 wiem ze mam już 2 crio zardoki i dzisiaj dowiem sie ci pozostało po obserwacji 3 zarodków po 3 dobie. Kiedy u Ciebie planuje lekarz transfer?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znowu się nie udało, nie mam sił walczyć dalej, tym bardziej ze znów nie mam mrozakow :frown: znikam już na zawsze ....

Peeggy, tak strasznie mi przykro. Płacz krzycz, wyzywaj daj upust emocjom, przytul sie do kogoś Ci bliskiego i daj sobie czas odpocząć i nabrać dystansu. Jeśli Twoja bateria sie naładuje i będziesz chciała jeszcze próbować wrócisz jeśli nie pamiętaj ze czasami cuda sie zdarzają [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To masz bardzo podobnie do mnie, ja miałam 40 pęcherzyków pobrali 37 jajeczek z czego 21 tylko dojrzałych, zapłodnili 6 wiem ze mam już 2 crio zardoki i dzisiaj dowiem sie ci pozostało po obserwacji 3 zarodków po 3 dobie. Kiedy u Ciebie planuje lekarz transfer?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem w polowie 7 tygodnia ciazy. Dokladnie 6t4d dzis. :) Tobie rowniez zycze zeby sie udalo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie myślę co tu zrobić. Czy jak pójdę na l4 pod koniec maja np na kręgosłup na 1 m-c i międzyczasie zajdę w ciąże to będzie ok, bo z tego co czytam to chyba nie. Po zakończeniu stosunku pracy to papiery przechodzą do zus. Nie wiem za bardzo gdzie się cokolwiek mogę dowiedzieć, bo przecież nie pójdę do zusu i opowiem co by było gdyby.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Sprawa wyglada tak, ze jeżeli nawet przebywając na l4 ustanie Ci stosunek pracy przed końcem 12 tygodnia ciazy to owszem l4 zostanie Ci przedłużone do końca jej trwania. Natomiast nie bedzie Ci przysługiwał zasiłek macierzyński z zakładu pracy. Ewentualnie zasiłek Państwowy - nie wiem ile on w tej chwili wynosi, ale chyba około 700zł.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak policzyć tydzień ciąży!? Od pierwszego dnia ostatniej miesiączki!?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie lekarz liczyl tak:

Dzien transferu - wiek zarodkow = termin zaplodnienia z owulacji

A potem otworzyl jakis kalkulator obliczajacy porod i wiek ciazy od owulacji na komorce (ale mozesz znalesc tez takie w necie) i policzyl wiek ciazy.

Ale w kalendarzu (ktory wstwie jak sie dzis z lozka sciagme bo mam niesamowita niemoc) jest tez zakladaka do policzenia twrminu porodu. Tam tez ci powie ktory jest teraz tydzien.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy po transferze można zjeść naleśnika z kapustą i gRzybami?

Czy ktoś miał 7dpt a bol jak na okres i sie udało ? Piersi wogole mnie nie bolą?
 
Do góry