reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też brałam tabletki antykoncepcyjne i miałam się zgłosić w 16-20 dniu ich brania. Potem dostałam 6 zastrzyków na wyciszenie - gonapeptyl a teraz biorę fostimon + pół gonapeptylu. Czeka mnie jeszcze jedna wizyta i w przyszłym tygodniu powinna być punkcja.
Pisz co będzie krok po kroku :)
 
Jak Ty to przetrwałaś?Ja miałam mieć 3iui ale chce juz podejść do in vitro...bo psychicznie nie daje rady....
Ja też miałam mieć oryginalnie 3 iui ale pierwsze 2 cykle pod iui to była porażka, za dużo wyprodukowałam jajek jak na iui,następnie dwie nieudane na naturalnym cyklu, już nie miałam do tego cierpliwości i zdecydowałam się na ivf
 
Super ciesze sie,te plamienia to tez mam zle wspomnienia bo byly dziennie u mnie po 30 tc(lozysko przodujace), dobrze ze cala sytuacja wyklarowala Sie u ciebie chyba lepi plsmic jesli plsmic to na poczatku ciazy niz potem jeszcze gprszy stres jak u mnie az wkoncu porod przedwczesny w 35t5d

U nas ok Nicole rosnie ma JuZ 3600 (waga przy porodzie 2500),14/4 miala msc yupiiiiii,spacerki I cycus i tak dzuen za dniem ;)


Roksi dokladnie co nabroilas ze nowe konto,,,, chyba musisz od nowa nowy mail podac i rejestracje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To wspaniałe wieści. Chociaz bylo groznie. Bardzo cieszę się z Twojego szczęścia i teraz kibicuje Twojemu macierzyństwu. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Nicole :)
 
Ciekawe czemu antykoncepcyjne mam brać teraz od 1 dc a do kliniki zgłosić się między 1 a 6 dc skoro dziewczyny po antykoncepcyjnych miały do lekarzy trafić do 10 dc
 
reklama
Do góry