reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ciekawe czemu antykoncepcyjne mam brać teraz od 1 dc a do kliniki zgłosić się między 1 a 6 dc skoro dziewczyny po antykoncepcyjnych miały do lekarzy trafić do 10 dc
Przykladowo ja, zglaszalam sie po to, by wykluczyc u mnie torbielke w jajniku, do ktorych mam sklonnosc. Jak zapytalam embriologa po co lekarz kazal mi sie zglosic na poczatku cyklu z antykoncepcyjnymi, to powiedzial, ze przyczyn moze byc bardzo wiele.
 
reklama
Ciekawe czemu antykoncepcyjne mam brać teraz od 1 dc a do kliniki zgłosić się między 1 a 6 dc skoro dziewczyny po antykoncepcyjnych miały do lekarzy trafić do 10 dc
Wiesz co, tak naprawdę to wszystko zależy od lekarza i od Twojego stanu zdrowa. Ja na przykład miałam brać tabletki od 2-3 dnia cyklu. U mnie teoretycznie jest wszystko ok, mamy problem z nasieniem. Też się zastanawiam czy u nas nie są wizyty za rzadko ale tak naprawdę to muszę zaufać lekarzowi i zobaczyć co z tego wyjdzie. To on ma się na tym znać ;). Zresztą wybierałam go po bardzo dobrych opiniach. Zobaczę jaka będzie ze mnie kura nioska przy tych lekach i stymulacji ;)
 
Ciekawa jestem jak to wygląda i ile najwięcej miałyście i najmniej
Ja komórek 13 mogli zaplodnic 6 z tych 6-ciu trzy zaplodnily się prawidłowo i 3 nieprawidłowo. Z trzech prawidłowych jeden zarodek 1 klasy podany w 3 dobie a dwa duzo słabsze pozostały do obserwacji do 5 doby jednak obydwa się zatrzymały i nie mam mrozaczkow...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanie techniczne czy na punkcję można mieć pomalowane pazury?

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
Ja na jakiś czas przed punkcja miałam dokument do podpisania że między innymi nie będę mieć pomalowanych paznokci, pewnie dlatego jakby się coś działo to chcą widzieć jaki masz masz kolor skóry pod paznokciami
 
Zobaczcie jakie to wszystko różne..., zarodki - każda inaczej, żadnej nie da się przyporządkować do niczego....
A jeśli chodzi o pojawienie się w klinice między 1 a 6 dc to już mi wyjaśniłyście o co chodzi.
Mam PCO i 6 cm torbiel na jajniku.
 
reklama
Witajcie w ten zimowy poranek (przynajmniej w Łodzi), wrocilam wlasnie z usg, pani dr wszystko pomierzyla, posprawdzala i wszystko wyglada na zdrowiuśkie [emoji4] jesZcze bede czekac do 2 tyg na wyniki krwi, ale na teraz na 80% jest dobrze.

Termin porodu ok 25.10, ale nie moge wpisac sie do kalendarza, bo mam zawalony tel i mam za malo miejsca zeby sciagnac program do edycji

A oto dzisiejsza fota
9e73e5b0d45d95b49357da34fd1c8f23.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pięknie! Gratuluje:)
 
Do góry