reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja się chyba wykończę...
Od wczoraj mam ochotę pójść z grubszą sprawa do toalety ale co tam pójdę to nic ze mnie nie chce wyjść, już nawet mi hemoroidy wyszły, nie dość że nie mogę się wypróżnić to jeszcze krew mi się leje takie mam podrażnienia masakra... I oblewam się co chwilę potem - źle się czuje strasznie :frown:
Kup te czopki glicerynowe ja dzisiaj umieram mam takie mdłości, że mam ochotę się pod ziemię zapaść, a zaraz mam gości
 
reklama
Pociesza mnie fakt, że Ci się powiodło za drugim razem, choć mam takie mieszane uczucia, że kolejny transfer nie wzbudza we mnie żadnych emocji... Modlę się tylko żeby lekarz potraktował tą sprawę bardziej poważnie...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno będzie dobrze :) musisz być dobrej myśli :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosiu dziękuję ze pytasz u nas ostatnio dużo się dzieje :). Chyba po mrozaka za rok wrócimy bo spore roszady w pracy mam.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli tak jak u mnie nie dosc ze problemy z zajsciem to jeszcze w pracy sie pierdoli
Trzymam kciuki zeby sie udalo :*
A moze jakis maly cud w miedzyczasie :*
 
dziewczyny dzis juz lepiej się czuję .postanowilam,ze będę jadła częściej mniejsze porcje bo po wczorajszej gościnie myślałam że ból brzucha mnie wykończy.nie ma sensu się opychac a potem cierpieć.:rolleyes2:
 
No, to dzisiejsze efekty podgladania
1492100079-aaaaaa.jpeg

1492100086-aaaaaa.jpeg

Na tym dolnym zdjęciu udało się oba uchwycić [emoji7]

[emoji127] 28.10.2017
Gratulacje :)
 
Idz jutro do apteki albo znajdz dzis calodobowa i popros o cis na zaparcia dla kobiet w ciazy. Albo kup czopki glicerynowe. Zaparcia nie sa dobre w ciazy lepiej cos wziasc na wspomaganie pracy jelit niz sie meczyc

Pojechalam do apteki mówię do babki że jestem w ciąży i że potrzebuję coś na zaparcia ona mi mówi że nic mi nie może dać. To jej mówię żeby na własną rękę dała mi czopki glicerynowe. Tylko proszę do lekarza zadzwonić.
 
A jak to wyszlo. Tzn ile ich badaliscie, czy dobrej jakosci, ilu dniowe i ile ostatecznie zostalo po badaniu PGS?
U mnie były dwa zarodki jeden 5 dniowy drugi 6 dniowy. Żaden nie został podany bo badanie wyszło złe. Jednemu brakowało chromosomu czyli był gen zespoli edwordsa a 2 laboratorium nie było wstanie określić genetycznir
 
U mnie były dwa zarodki jeden 5 dniowy drugi 6 dniowy. Żaden nie został podany bo badanie wyszło złe. Jednemu brakowało chromosomu czyli był gen zespoli edwordsa a 2 laboratorium nie było wstanie określić genetycznir
U mnie też jeden na początku wyszedł "niediagnostyczny" ale to kwalifikowalo na powtórne badanie bez dodatkowych kosztów i okazało się ze zdrowa dziewczynka

[emoji127] 28.10.2017
 
U mnie też jeden na początku wyszedł "niediagnostyczny" ale to kwalifikowalo na powtórne badanie bez dodatkowych kosztów i okazało się ze zdrowa dziewczynka

[emoji127] 28.10.2017
Mi powiedzieli ze sie nie opłaca destylacji znowu do badania bo i tak tego nie przyjmą... coraz bardziej czuje ze zmiana klinika była dobra decyzja
 
reklama
Do góry