reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Super!! Karolina, Ty masz tam 2 pecherzyki? Kiedy idziesz na usg serduszkowe? Mialas transfer 8 dni po mnie. U mnie serduszka bylo widac w ten wtorek 11.04, wiec u Ciebie jakos po swietach tez powinnas zobaczyc. :)
Jutro powiedzieli , ze wyjdę , u mnie to wszystko załapało późno , wogole to cud naprawde , sam lekarz tak powiedział , chce usłyszeć te serduszka o niczym innym nie marze ❤️❤️Bóg mi wynagrodził płacz i obdarował mnie podwójnie
 
reklama
Nie znasz mojej historii ;) leze w szpitalu bo podejrzewali ciaza pozamaciczna , a tu taka niespodzianka i jeszcze podwójna ❤️U mnie to wszystko jakoś pozniej załapało , ale teraz beta rośnie pięknie
Znam, znam historie i trzymam kciuki. U Ciebie beta na poczatku niepokojaco spadla, ale teraz super, ze sa pecherzyki. Serduszka tez juz "niedlugo" powinny byc, wtedy calkiem odetchniesz. W szpitalach czesto maja gorsze usg, niz w klinikach in vitro, wiec mozliwe, ze u Ciebie w klinice szybciej by cos zobaczyli. Zalezy jak dobry sprzet mieli w tym szpitalu.
 
Dziewczyny mam problem boli mnie ząb boje się że przez święta rozboli bardziej dzwoniłam do dentysty mogę przyjść dziś na 13:30 myślicie nie zaszkodzi mi wizyta u dentysty? To jest ząb z zaczętym leczeniem kanałowym więc pewnie bez znieczulenia się nie obejdzie co powiecie ryzykuję coś tą wizytą, a z drugiej strony nie mogę za bardzo wziąć nic mocniejszego przeciwbólowego...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie spotkał dzisiaj wielki pech auto nam siadlo i musieliśmy wziąć stare które się tak trzęsie wibracje cały czas i musiałam jechać takim autem 170 km po dziurach moje dzieci to miały takie wibracje i wyboje przez dwie godziny boli mnie teraz brzuch okropnie błagam, żeby tylko nie zaszkodziło im wszystko przeciwko mnie płaczę jak głupia tak się boję, a rodzina nie wie o co chodzi
 
Do góry