reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Sol oczywiśce ja nie chcę Cie straszyć,ale ja ogólnie mam bardzo bolesne @, teraz po nieudanym crio myslalam, że umrę...tak nie bolał brzuch, że miałam juz jechac na pogotowie,ale wzielam mocna tabletkę i po pol godzinie przeszło. Ale na drugi dzien ok, bo mialam mocne bóle w nocy. 4 dni po odstawieniu leków dostałam. Ale okres nie miałam jakis bardzo obfity, nawet mniej niz jak mma normalnie.
O matko. Dziękuję za odpowiedź. Najlepiej jak bym była w tej ciąży i bym wcale nie dostała ;) żeby tylko tak łatwo było ...
 
reklama
Jutro zrob test, ale moze wstrzymaj sie jeszcze z odstawianiem lekow. Testy sikane sa wiarygodniejsze po terminie miesiaczki. Najlepiej jakbys zrobila np w 14dpt. I najlepiej roznych firm robic. Czytalam tez, ze jakis tani test z Tesco jest bardzo czuly, a Tesco w UK macie. Mi w 11dpt po blastce kreska wychodzila taka slaba, ze nie dalabym rady uchwycic jej na zdjeciu. Maz jej nie widzial, twierdzil, ze mi sie zdaje. A beta tego dnia byla 145, a ja chcialam test na pamiatke. Urodzila sie coreczka.
Tak zrobie. Dzięki wielkie.
Właśnie dziś taki najtanszy z Tesco robiłam ale nie ma na nim czułości napisanej. Jutro zrobię ten taki wczesny i jak będzie negatywny to już nie będę się nakręcac. Ja mam jutro termin @ i 12dpt to będzie.
Jakoś tak wcześnie miałam ten transfer bo na usg w 10 dc endometrium miało już 12mm.

Super, że masz dziewczynkę. Ile ma lat?
 
Cześć Wszystkim mam pytanie czy któraś z was jest z Trójmiasta i z jakiej kliniki korzysta? Ja się zastanawiam nad invimed w Gdyni. Chce podejsc do drugiego in vitro i musze wybrac klinike bo nie chce zostac w tej co bylam poprzednio. Z góry dziękuję za informację
 
Cześć Wszystkim mam pytanie czy któraś z was jest z Trójmiasta i z jakiej kliniki korzysta? Ja się zastanawiam nad invimed w Gdyni. Chce podejsc do drugiego in vitro i musze wybrac klinike bo nie chce zostac w tej co bylam poprzednio. Z góry dziękuję za informację
witaj:)ja wybralam wlasnie klinike Invimed w Gdyni i jestem zadowolona bo sie udalo:-) :)
 
Nie kochane, to nie moje zdjęcie. Ale któregoś roku robiłam takie.

Ciasta i słodkości to moja pasja.
Zajmuje sie tym na codzień.... [emoji85]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jeszcze te sa wspaniale.
Króliczki [emoji7][emoji12]
1492204401-aaaaaa.jpeg

Tu akurat z masy cukrowej.

Tamte owieczki robi sie z pianek do jedzenia [emoji1303][emoji213]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry