reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny mam dziś wizytę o 16. Luteina biorę o 15 i teraz nie wiem czy brać ja przed czy po wizycie. Czy to nie będzie przeszkadzać podczas usg ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny taka byłam w szoku w środę jak mi pani wynik bety przekazywała że zapomniałam napisać, w czwartek jak będę na wizycie będę miała podany również wlew z intralipidu, podobno kobiety które miały podany przed transferem zalecany jest intralipid co 4tyg. do 12tc...Ale to mówię żeby wiedziały dziewczyny z problemami immunologicznymi żeby też ewentualnie miały to na uwadze po transferze. Podobno to bardzo ważne bo wiadomo jak to jest do 12tc - różnie bywa. Lepiej dmuchać na zimne jak się to mówi :tak:
 
Tylko ja jestem w stanie pokazać gdzie mnie... cignie/rozpiera/drażni. To dopiero początek 5t i nie wiem czy już w tym momencie byłby ten "rozrywający ból", o którym mówisz. Prawa noga mi też trochę drętwieje. No dziwnie się czuję.

Kochana luzik, nie zamartwiaj się bo na pewno wszystko jest ok... Jeszcze nie jedno Cię w ciąży zakłuje, zaboli pociągnie a nawet kopnie he he he :laugh2::tak:
 
Dziewczyny, Tak jak ktoś wczoraj pisał, dodałam zakładkę, na przydatne linki.

Zakładna ma w sumie tylko 2 kolumny:
  • Kolumna A - wpisujemy ktrótki opis, jakiego tematu dotyczy link
  • Kolumna B - link do tego tematu
Dodalam tam link do kalkulatora beta hcg oraz do obliczenia terminu porodu po ivf.
 
anetka303- mamy razem wizytę 19 stego ,bo Ty też do Invicty? Na którą masz? Może się spotkamy?
Nie kochana, ja juz nie jeżdżę do Gdańska bo dr. Hajdusianek powiedział ze nie ma już potrzeby. Mam się zjawić gdyby coś się działo ale wszystko jest ok.
Teraz mam wizytę u siebie w Olsztynie. Fajnie byłoby się zobaczyć na żywo i kawę w Costa wypić [emoji6]

[emoji127] 28.10.2017
 
Dziewczynki trzymam mocno kciuki za wysokie bety i za punkcje i za to, żeby to był dobry dzień dla nas wszystkich :-) pogoda nie rozpieszcza więc trzeba sobie jakoś radzić:-)
Sol może sikacz ma małą czujność spróbuj jeszcze jutro bardziej czułym.

U nas dzis 2dpt(transfer w środę) i w sumie to nic takiego nie czuje. Jedynie już od środy mam gazy i często chodzę siku(nawet w nocy wstaje 2-3razy a nigdy tak nie miałam) ale to pewnie po lekach. I w sumie to mam taki ciężki brzuch jakby mi ktoś macice przycisnął - takie dziwne uczucie, czuję po prostu że ją mam. Dziwna sprawa wczoraj przy podcieraniu na papierze pojawiła się czerwonobrazowa niteczka krwi, tkanki, nie wiem co to było - taka malutka max 3-4mm może jakieś naczynko pękło bo to tylko tak jednorazowo.Nie mam pojecia co to ale wiecej sie nie pojawiło.
Najlepsze jest to że moj mąż traktuje mnie jak księżniczkę, nic nie każe mi robić, we wszystkim mnie wyręcza, mówi do brzuszka, całuje, głaszcze - mam nadzieję że naszym Kropkom się to spodoba i zostaną;)
 
Dziewczynki trzymam mocno kciuki za wysokie bety i za punkcje i za to, żeby to był dobry dzień dla wszystkich :-)
Sol może sikacz ma małą czujność spróbuj jeszcze jutro bardziej czułym.

U nas dzis 2dpt(transfer w środę) i w sumie to nic takiego nie czuje. Jedynie już od środy mam gazy i często chodzę siku(nawet w nocy wstaje 2-3razy a nigdy tak nie miałam) ale to pewnie po lekach. I w sumie to mam taki ciężki brzuch jakby mi ktoś macice przycisnął - takie dziwne uczucie, czuję po prostu że ją mam. Dziwna sprawa wczoraj przy podcieraniu na papierze pojawiła się czerwonobrazowa niteczka krwi, tkanki, nie wiem co to było - taka malutka max 3-4mm może jakieś naczynko pękło bo to tylko tak jednorazowo.Nie mam pojecia co to ale wiecej sie nie pojawiło.
Najlepsze jest to że moj mąż traktuje mnie jak księżniczkę, nic nie każe mi robić, we wszystkim mnie wyręcza, mówi do brzuszka, całuje, głaszcze - mam nadzieję że naszym Kropkom się to spodoba i zostaną;)
No to superaśnie, niech tak robi, a ty czuj się jak na wakacjach!!!

A co do czucia, 2dpy to za wczesnie, żeby czuc jakiekolwiek objawy. Poczekaj jeszcze chociaż ze 2-3 dni.
 
reklama
Tylko ja jestem w stanie pokazać gdzie mnie... cignie/rozpiera/drażni. To dopiero początek 5t i nie wiem czy już w tym momencie byłby ten "rozrywający ból", o którym mówisz. Prawa noga mi też trochę drętwieje. No dziwnie się czuję.
Spokojnie, mie też ciągnęło i bolało na początku i ten ból promieniowł w kierunku uda ,pisałam wtedy do lekarki i mówiła że tak może być.
 
Do góry