reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hej Ja agi79. Ja tez jestem mam już mała Iskierke po pierwszym ivf i teraz jestem po criotransferze i czekam na test.
Lekarz będzie Ci monitorowal endometrium abyś były najlepsze warunki na transfer. Potem wyznaczycie date dostaniesz może estrofem i fraxiparine i będziesz czekać :)
Ja miałam transfer w 16 dniu cyklu 6 dniowej blaszki. Jak byłam na badaniu w 10 dniu cyklu to endometrium miało 12mm.
Powodzenia życzę i oczywiście pytaj nas ile tylko chcesz :)
Witaj. Dziękuję na odpowiedź. Proszę powiedz jeszcze czy jak pojadę na wizytę w połowie cyklu to jest szansa że crio będzie w tym samym? do kliniki mam daleko i nie wiem czy po tej pierwszej wizycie już mam zostać na miejscu. Oczywiście trzymam kciuki za powodzenie.
 
reklama
Witaj. Dziękuję na odpowiedź. Proszę powiedz jeszcze czy jak pojadę na wizytę w połowie cyklu to jest szansa że crio będzie w tym samym? do kliniki mam daleko i nie wiem czy po tej pierwszej wizycie już mam zostać na miejscu. Oczywiście trzymam kciuki za powodzenie.
Raczej chyba nie będziesz podchodzić no chyba że na naturalnym cyklu. Normalnie się bierze estrofem od 2 dnia i ten hamuje owulacje i można obserwować dobrze endometrium. Ja też tak myślałam ze moze jednak od razu bedzie ale przy pierwszej wizycie nie wyznaczyl mi transferu to był 12 dzień cyklu). Pomimo brania estrofemu wtedy mialam wcześnie owulacje i endometrium juz w 2 fazie cyklu i lekarz powiedział mi że można by było ale dzialali bysmy "w ciemno" i szkoda byłoby zarodka.
 
Raczej chyba nie będziesz podchodzić no chyba że na naturalnym cyklu. Normalnie się bierze estrofem od 2 dnia i ten hamuje owulacje i można obserwować dobrze endometrium. Ja też tak myślałam ze moze jednak od razu bedzie ale przy pierwszej wizycie nie wyznaczyl mi transferu to był 12 dzień cyklu). Pomimo brania estrofemu wtedy mialam wcześnie owulacje i endometrium juz w 2 fazie cyklu i lekarz powiedział mi że można by było ale dzialali bysmy "w ciemno" i szkoda byłoby zarodka.
Badania jakieś robiłaś przed crio?ostatnio byłam na wizycie kontrolnej u miejscowego lekarza, stwierdził że mój organizm jest bardzo rozchwiany, że mogę mieć cykle bezowulacyjne, zlecił badania w celu ustalenia co nie gra żeby się tym zająć i doprowadzić do równowagi. chyba zrobię i wezmę na pierwszą wizytę.
 
Nie kupiłam sklepie dla sportowców ale zabij mnie, a nie pamiętam nazwy,kiedyś tu koleżanka pisała co nie może zawierać ale też nie pamiętam.
Powiem Ci dla mnie invitro zastrzyki to wszystko to było dla mnie nic ale jak pomyślę znowu o tym białku to, aż mi się płakać chce chciało mi się bleeee na siłę to piłam.
Ja sobie kilka razy piłam wcześniej i było nawet ok. Moze zależy od smaku. Dziewczyny, jeżeli pamiętacie czego ma nie byc w tym białku to dajcie proszę znac.
Dzięki Roksii :*
 
reklama
Ja i Emilianka jesteśmy na jednym biegu. Transfer był 3.03, 6dpt dopiero.
Tak się cieszę, że u Ciebie wszystko dobrze. Nie mogę się tego USG doczekać żeby zobaczyć czy będziesz miała double trouble :)
Dziękuję kochana ja już się nie mogę doczekać waszych bet ale wiem, że u was to będzie też tylko formalność, trzymam za was kciuki dziewczynki moje :-*
 
Do góry