reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

My nic nie robiliśmy tylko obowiązkowe zakaźne i clamydie chyba.
A czemu ten lekarz tak twierdził? Jeśli się dobrze czujesz to nawet jak masz cykle bezowulacyjne to przy crio transferze to nie ma znaczenia. Pogadaj z lekarzem, który będzie prowadził Twoje kolejne podejście bo tacy lokalni ginekolodzy to nie zawsze mogą dobrze doradzić.
Kiedy miałaś to udane in vitro i jakie masz zarodki na zimowiskach?
 
reklama
Dziękuję kochana ja już się nie mogę doczekać waszych bet ale wiem, że u was to będzie też tylko formalność, trzymam za was kciuki dziewczynki moje :-*
Dzięki za wiarę!
Różnie to może być ale mam nadzieję że będzie suuuper!
Jeszcze troszkę...
Będziemy wiedzieć w tym samym czasie mniej więcej Ty na liczbę maluszków a ja na liczbę kreseczek na teście :)
 
Dziewczyny do jakiego etapu ciąży jeden z zarodków może się wchłonąć? Czy jeśli na wizycie serduszkowej zobaczę dwa serduszka to już tak zostanie? Czy nadal jest ryzyko utraty jednej z Kropek?
Z tego co wyczytałam to najczęściej między 5 a9 tc dochodzi do takiego zjawiska, ale może też być później. No porostu wszystko może się dziac, ale później to już raczej od innych czynników zależy. Na tak wczesnym etapie to chyba po prostu siła zarodka...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki moje kochane!!!!mamy jednego maluszka.drugi nie dal rady.wszystko jest w porzadku.slyszelismy serduszko.:)doktor nie wie skad te plamienia.wedlug niego wszystko jest w najlepszym porzadku.mam sie nie martwic.latwo powiedziec
Elvka, ciesze sie z Toba , ze wszystko ok. Możesz mi przypomnieć jak to było u Ciebie? Widziałaś dwa pecherzyki na wcześniejszym usg? Były wtedy serduszka? Może to plamienie to właśnie wynik tego obumarlego zarodka...? Lekarz mi Powiedział, że tak może być, że można przy tym plamic.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Kochane :blink:
Ja się właśnie na moją pierwszą betę zbieram, taka jestem zestresowana że już w ubikacji byłam i wszystko ze mnie wyszło...Ale nie polecam tego sposobu bo jest niezdrowy dla maluszków w brzuszku...
 
Trzymamy kciuki za udaną wizytę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już kwiecień - kobietki, to będzie nasza wiosna, bociany wróciły zza morskich podróży, niech przyniesią nam wszystkim dzieciaczki! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

2017-04-10 ludek wizyta w trakcie brania antyków
2017-04-10 Ewelin83 Betowanie ✊✊
2017-04-10 anett96 kolejne usg przed IVF
2017-04-10 tusiaczzek1988 betowanie ✊✊

2017-04-11 Adunnnia90 Criotransfer ✊✊✊✊
2017-04-11 M@gda betowanie ✊✊
2017-04-12 yplocka USG genetyczne
2017-04-12 Julita1234 USG
2017-04-12 Kmeva wizyta przed II icsi
2017-04-12 M@gda wizyta u gin
2017-04-12 Ropuszka666 USG w trakcie stymulacji
2017-04-13 aniasiwa usg 8t5d
2017-04-14 Emilianka6966 betowanie ✊✊
2017-04-18 Kikuli USG genetyczne
2017-04-19 Roksii89 Pierwsze USG
2017-04-19 Oska305 Usg i wizyta u lekarza ❤❤
2017-04-19 anetka303 usg genetyczne
2017-04-21 Pkati usg serduszkowe ❤️
2017-04-24 Jaskolcia wizyta u gin prowadzącego ciążę
2017.04 energiczna czekanie na wizytę kolejną
2017-05-06 Aguś35 Transfer ✊✊ ✊✊

2017-06-18 kreatola termin porodu
2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-30 Jaskolcia termin porodu
2017-07-17 Rustynka termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz
 
Pomocy dziewczyny ! Miałam bardzo niespokojna noc, przy podcieraniu papier jasno- różowy , co prawda żadnej krwi narazie, jak aplikowalam luteine myślałam że zasłabne, ale na apilkatorze nic na szczęście, dzisiaj wypada dzień @, czuję jakbym zaraz miala dostać... Powiedzcie mi że to jeszcze nie koniec?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pomocy dziewczyny ! Miałam bardzo niespokojna noc, przy podcieraniu papier jasno- różowy , co prawda żadnej krwi narazie, jak aplikowalam luteine myślałam że zasłabne, ale na apilkatorze nic na szczęście, dzisiaj wypada dzień @, czuję jakbym zaraz miala dostać... Powiedzcie mi że to jeszcze nie koniec?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Emilianka, jasne że nie koniec!!!
Dzieciaczki zostały zostały z tobą. Okres nie przyjdzie.
 
Do góry