reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jakim antybiotykiem to leczyliscie przez ile dni i jaki byl odatep do kolejnych badan nasienia? Glownie chodzi mi o to jak dlugo trzeba odczekac po kuracji zeby zrobic wynik kontrolny nasienia czy faktycznie sa to 3 miesiace ?
Ten czas mnie najbardziej przeraza chcielismy zaczac w maju a tu taka kloda pod nogi :(
A i wynik powtorny robiłam i ja i maz ale miesiąc a nie 3
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, byłam skonsultować to niskie tętno u dr z Kliniki i powiedział że są dwa zarodki, jeden wygląda prawidłowo, a drugi nie , prawdopodobnie obumarly albo niedługo obumrze... Boshe nie spodziewałam się takiego czegoś w ogóle . .. Słyszalyście o takiej syt?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, byłam skonsultować to niskie tętno u dr z Kliniki i powiedział że są dwa zarodki, jeden wygląda prawidłowo, a drugi nie , prawdopodobnie obumarly albo niedługo obumrze... Boshe nie spodziewałam się takiego czegoś w ogóle . .. Słyszalyście o takiej syt?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Oooooo masakra, aż mi się gorąco zrobiło nawet nie spodziewałam się, że taka sytuacja może być :-( i co teraz będzie jak to wygląda później. Bardzo Ci wspolczuje ale liczę jeszcze na to, że maluszek wolnej się rozwija
 
Troche "mala" ilosc niepowodzen. Moze to byc immunologia, ale moze byc i przypadek. Dopiero po 2 poronieniach mozna podejrzewac, ze to moga byc poronienia nawykowe. A 1 transfer do tego, to tez troche malo. To zalezy od Ciebie, bo mozesz sprawdzic immunologie, a mozesz i zaczekac. Poronienia spowodowane problemami z immunologia to glownie te do 10 tyg ciazy. Najczesciej 6-8 tydzien. Jesli poronienie bylo po 1ym trymestrze, to tez mniejsze podejrzenie, ze to cos z immunologii.
Dzięki Czarnalka, u mnie poronienie było w 7tyg a teraz po prostu nieudane invitro mimo ze zarodek był pierwszej klasy i pięknie się rozwijał do 5doby..
 
Ja mam 24% . a czy oprócz Nk masz coś w immunologi ? A jak się czułaś po tych lekach? Robiłaś transfer odrazu czy mroziłaś i dopiero później brałaś leki ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja niestety komórki NK mam na poziomie ponad 50%, oprócz tego AlloMLR wyszło 0%, po szczepieniach jest ok przeciwciała się znacznie podniosły do ponad 90% więc to jedno się udało walczę z komórkami NK bo jest ich dość sporo, pierwszy transfer miałam na świeżym 3dniowym zarodku przy AlloMLR 0% i niezbadanych komórkach NK, był podany przed transferem intralipid(1kroplówka) i sterydy ale niestety próba nie udana, druga próba podany jeden wlew z intralipidu, sterydy - podane mrożone 2 piękne 5dniowe blastocysty - próba nie udana, teraz 3podejście, dwie kroplówki z intralipidu, sterydy, kroplówka z atozibanu, jestem 10dpt 2 mrożonych 3dniowych zarodków, też wysokiej klasy w poniedziałek beta...
Oprócz tych problemów z AlloMLR i komórkami NK wszystko jest w porządku jak i u mnie tak i u partnera.
Aaaa pytałaś jak się czułam po lekach po sterydach organizm marny jest strasznie osłabiony ciągle jakieś infekcja mnie łapała, po intralipidzie oprócz bólu ręki i niebieskiego koloru skóry było ok.
 
Witam was w ten piękny dla Mnie dzień [emoji846]Dziś po trzech miesiącach znów wracam [emoji16][emoji16][emoji16]Pierwszy zastrzyk o 21 jak dobrze pójdzie to 19.04 będę już po punkcji . Niestety nie mogę podejść na świeżym ze względu na moje komórki nk i leczenie immunologi ale w maju będę miała transfer dwóch zarodków [emoji68]‍[emoji66]‍[emoji65]i mam ogromna nadzieje ze dołączę do was Mam bliźniaków bo ostatnio to pięknie się tu dzieje [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
witaj;)
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie do tych co się leczą lub chodzą do lekarzy w Anglii. Któraś z Was pisała o klinikach prywatnych gdzie przyjmują polscy lekarze. Potrzebuje namiary lub jakaś stronę gdzie można sobie takie przychodnie odszukać. Pomożecie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
w Londynie.w Birmingham.w Coventry.w Manchester. duzo polskich klinik.znajdz najblizej Twojego miasta
 
reklama
Jestem 25dpt po udanym transferze i mnie bola plecy w krzyzu. Czy ktoras z Was tez tak ma? Juz nie wiem jak sobie radzic. W nocy sie budze i nie moge spac, chyba wlasnie z tego powodu. Nie wiem co mozna na to, jakies leki? Cwiczenia- nie wiem czy wolno? Rozgrzewac pewnie nie. Zastanawiam sie nad poduszka ciazowa, moze ona cos pomoze? Moze macie jakies patenty. Sam poczateczek ciazy, a juz boli...
mnie tez bardzo bola plecy.pomagaja delikatne masaze krzyza i oklady .
 
Do góry