reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nigdy nie miałam stwierdzonego hashimoto, miesiąc przed transferem zrobiłam tsh i wyszło 3,60 jakoś tak i dziewczyny dały mi tu znać, że nie mogę mieć takiego tsh do transferu, więc z wywalonym językiem szukałam endokrynologa i w miesiąc spadło mi do 1,15 i teraz po pozytywnej becie 1,67
Ft3 3,21
Ft4 1,51
I nie wiem, czy to dobrze, czy źle bo endokrynologa mam dopiero za miesiąc i się martwię bo wiem, że to bardzo ważne w ciąży
Według mnie nie ma się do czego przyczepić w Twoich wynikach :)
Moje ostatnie wyniki (w 28tc):
Tsh: 1.38
Ft3: 2.75
Ft4: 1.36
Ja mam Hashimoto,więc muszę tego mocno pilnować.
Pamiętaj, że norma tsh w ciąży to 2.5 :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Mam pytanie do tych co się leczą lub chodzą do lekarzy w Anglii. Któraś z Was pisała o klinikach prywatnych gdzie przyjmują polscy lekarze. Potrzebuje namiary lub jakaś stronę gdzie można sobie takie przychodnie odszukać. Pomożecie?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja chodzę do prywatnej w Londynie.
Poszukaj na Google Chrome.
 
Witam was w ten piękny dla Mnie dzień [emoji846]Dziś po trzech miesiącach znów wracam [emoji16][emoji16][emoji16]Pierwszy zastrzyk o 21 jak dobrze pójdzie to 19.04 będę już po punkcji . Niestety nie mogę podejść na świeżym ze względu na moje komórki nk i leczenie immunologi ale w maju będę miała transfer dwóch zarodków [emoji68]‍[emoji66]‍[emoji65]i mam ogromna nadzieje ze dołączę do was Mam bliźniaków bo ostatnio to pięknie się tu dzieje [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Cześć, mam pytanie czy sama zdecydowałaś się na badania immunologiczne czy lekarz Cię skierował? Zastanawiam się czy ich nie zrobić ale nie wiem czy są jakieś szczególne wskazania żeby je przeprowadzić a jeśli tak to jakie? Z góry dzięki za info :)
 
Dziewczyny, a Wy robilyscie przerwę czy od razu szlyscie za ciosem i podejście do drugiego transferu? Zastanawiam się ile czekać, czy organizm powinien odpocząć czy od razu próbować? Podzielcie się proszę doświadczeniami
U mnie w klinice zalecają 1 miesiąc zrobić przerwę.
Jednak to tylko zalecenie, myślę że to zależy od kondycji zdrowia.
Ja zdecydowałam na troszkę przerwy, cały czas przeżywam pierwszą nieudaną próbę :sad:
 
to mój wynik
Liczba komórek NK (CD3-CD56+/CD16+) 0.44 G/l norma 0.09 - 0.43
mi w klinice proponowali wlewy ale narazie sie nie zdecydowałam

Ja mam wlewy i dwa sterydy . Nie zastanawiałam się nawet 5 minut po tym wszystkim i tylu latach walkach... wiem ze są różne opinie ale jak nie spróbuje to się nie przekonam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nigdy nie miałam stwierdzonego hashimoto, miesiąc przed transferem zrobiłam tsh i wyszło 3,60 jakoś tak i dziewczyny dały mi tu znać, że nie mogę mieć takiego tsh do transferu, więc z wywalonym językiem szukałam endokrynologa i w miesiąc spadło mi do 1,15 i teraz po pozytywnej becie 1,67
Ft3 3,21
Ft4 1,51
I nie wiem, czy to dobrze, czy źle bo endokrynologa mam dopiero za miesiąc i się martwię bo wiem, że to bardzo ważne w ciąży
Ja tam dokładnie nie wiem jak to jest, ale u mnie w klinice bardzo to kontrolują.
Mam niedoczynnosc i mój lekarz bardzo tym się martwi, cały czas coś zmieniają, dokładają leki...
Ale wiesz ja nie mam osobno endokrynologa. Wszystkim zajmuję się moja klinika, myślę że powinnaś trzymać rękę na pulsie i jeżeli musisz miesiąc czekać to może poczytaj sobie jak naturalnie możesz sobie pomóc. Napewno będzie wszystko ok
 
Do góry