reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

My skorzystaliśmy z programu 2+1 nie wiem czy tak do końca opłaca się ten program płacisz 14tyś i masz w tym punkcję i pierwszy świeży transfer, wszystkie leki płacisz sama, mrożenie zarodków też trzeba zapłacić, wszystkie jakieś dodatki typu, intralipid, atoziban, embrio glue itd płacisz osobno, każdy kolejny criotransfer płacisz 1000zł. jedynie co to wszystkie wizyty podczas stymulacji masz za darmo, badanie hormonów też za darmo za resztę płacisz...ja za to moje trzecie podejście zapłaciłam 1000zł transfer, 2xkroplówka z intralipidu to jest 700zł, kroplówka z atozibanu 800zł i leki 1200zł i embrio glue 350zł...aaa i wizyta u immunologa 200zł,więc trzeba by tak naprawdę przeliczyć czy nie opłaca się bardziej brać wszystkiego osobno.
Ale dla mnie to już ta kasa nie jest najważniejsza byle by w końcu osiągnąć ten upragniony cel, i urodzić wspaniałego, zdrowego bobasa którego kochać będę nad życie.
wlasnie my tez planujemy wziasc ten 2+1 ale nie zdawalam sobie sprawy ze za wszystko kaza dodatkowa placic
 
reklama
ba

bardzo dziekuje Ci za odpowiedz. W Macierzynstwie to totalna masowa i ceny maja z kosmosu jedno podejcie kosztuje 9800 zl... plus od 5600 zl za badanie PGS za jedna komorke... Wogole to porazka tam. Zapominaja zawolac przy zabiegu na oddanie spermy itp. i panie na recepcji mega odpyskliwe. Nawet nam kazali zaplacic za zrobienie ksera dokumentacji.
Jesli jestes ze Slaska to polecam Angelius Provita i dr Marte Palige. kobieta anioł, procz tego recepconistki miłe , wszystko tłumaczą. wizyty podczas invitro sa w cenie. Punkcja 1000zl, transfer 800, IMSI 4800 do tego leki ale juz nie pamiętam ile. Nam jeszcze jakies badania wyszly po drodze woec ok 10tys zaplacilismy. Teraz czekam na okres zeby podejsc drugi raz bo pierwszy niestety sie nie powiodl.
 
Hej mam pytanie do dziewczym ktore leczą się w klinice invicta czy jak miałyście transfermrożonych zarodeczków to decydowałyście się na dodatkową procedurę AH Assisted Embryo hatching bo nie wiem który program mam wybrać może któraś z Was miała podobny dylemat ?
 
Hej mam pytanie do dziewczym ktore leczą się w klinice invicta czy jak miałyście transfermrożonych zarodeczków to decydowałyście się na dodatkową procedurę AH Assisted Embryo hatching bo nie wiem który program mam wybrać może któraś z Was miała podobny dylemat ?


Ja korzystałam z tej metody przy rozmrażaniu.Efektem jest moja 2 kreska...
 
Spokojnie, nic się nie stało, już naprawione. Mam taka magiczną ukrytą zakładkę, gdzie wszystko jest zapisane - właśnie na take okazje :) Twoją wizytę też dodałam.

Nauczymy się. Żeby posortować trzeba zaznaczyć zakres i sortować po zakresie. :)

Nie zrażajcie się, że coś nie wychodzi. Trochę praktyki i każda z nas będzie miszczem:D
Dzięki Bogu, balam się potem cokolwiek ruszać dlatego od razu napisałam. Teraz już wiem jak dodaje sie nowy wiersz żeby się wpisać pomiędzy :laugh2:
 
Dziewczyny u mnie po transferze w klinice w ogole sie nie lezy 20-30 min jest transfer następnie pan embriolog idzie sprawdzic ta rureczke pod mikroskop czy napewno rurka jest pusta jak tak to dziekujemy piąteczka i życzymy powodzenia... ;)i tyle a jak u was?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry