reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Roksii89
Ja miałam klocia w jajnikach w 3 i 4 dp i od dzisiaj w troche siagnacego sie sluzu jak na owulacje...
Nataliaa 93 trzymam kciuki oby wszystko było dobrze &&&
 
reklama
hej dziewczyny. nie zagladalam caly dzien bo dzis moja mama miala operacje wymiany biodra.zaraz poczytam i nadgonie co u Was.
dzis mialam ciezki dzien.w szpitalu zaslablam bo tak bylo tam duszno,ze nie szlo oddychac.bedac na miejscu w szpitalu zapytalam sie pielegniarki dlaczego mimo moich plamien nie moge zrobic usg az do 12 tyg .powiedziala mi ,ze one w Uk maja zwiazane rece ,ze takie przepisy i nic nie moga zrobic.one jako kobiety mi wspolczuja ale niestety taka polityka .....smutno mi sie zrobilo .ale cale szczescie ,ze operacja sie udala i mama czuje sie dobrze a ja na Usg za tydzien
 
Czyli boli cię dopiero wieczorem? Bosak mam właśnie. W dzień czasem a teraz wieczorem praktycznie cały czas czuję brzuch. I dziś znowu maleńkie ślady krwi na aplikarorze. Nie wiem ci to oznacZa, staram się nie świętować za bardzo.


Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Znaczy się dzisiaj dopiero na noc mnie faktycznie zlapalo, te wargi tak mnie bolą i ciągną, że nawet papier mnie drażni ja nie wiem, czy to dobre cxy źle znaki dopiero beta pokaże
 
Sol
To super ze wy rowniez sie starcie o drugie;) albo drugie i trzecie;) hehe
My mamy synka urodzonego z sierpnia 2016
Sol to powodzenia w pon zeby poszło cak cak wszystko ładnie pieknie jak w masełko ;)
Dziekuje albo i nie dziekuje, cokolwiek moze szczescie przyniesc.:cool2:
Trzecie? Co Ty? :rofl2: To nadzieje na drugie jak na razie, plany sa na duza rodzinke ale czy wystarczy sil to zobaczymy...mamy jeszcze 4 na zimowiskach.

Mnie te problemy z nieplodnoscia nauczyly wiele pokory i jestem strasznie wdzieczna losowi, ze udalo mi sie zostac mama.
Mam nadzieje, ze wkrotce wrzucisz tutaj piekna fotke testu z plusikiem albo dwoma kreseczkami :) Good Luck!
 
Czy któras z Was miała takie krwawienia? A mimo to z ciąża bylo wszystko dobrze. Niby już teraz nie krwawe ale bardzo się boję że to się znowu powtórzy

Natalia93
Ja miałam takie krwawienia uratowała mnie duza dawka proggesteronu okazało sie ze spadł mi do minimum!! I brałam 6x Utrogest i dzieki koleżankom z BB zaaplikowalamn szybko kolejne dawki a w klinice przepisali mi do tego jescze zastrzyk Prolutex i tak brałam to i to do 18tc jakos.
Progesteron to stróż naszej ciazy trzeba go miec na oku a w mojej klinice bylo juz niedopatrZenie bo w labo nie zauważyli pierwszego spadku wtedy
 
reklama
Do góry