reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny zaczęłam krwawic, i to taka żywa krwią, zadzwonilam do gina, mamy szybko przyjechać do szpitala, pecherzyk jest 1.14 cm, pecherzyk zoltkowy też.. Nie wie skąd to plamienie, zwiększył dawkę lekow, kazał zrobić betę, czekamy teraz na wynik.. Boże tak się bałam że coś jest nie tak :(

Oby to nic poważnego. Kropku - trzymaj się!!
 
Kurcze, Roksi, bo Ty chcesz testowac 8dpt, a zarodki 3dniowe i to byl criotransfer? To tak jak 6dpt blastki, a dodatkowo mrozone troche pozniej moga sie implantowac. To nawet mimo ciazy beta ma prawo jeszcze sie nie pokazac. Lepiej zebys miala swiadomosc, no bo na pewno lekow wtedy nie odstawiac, bo to bardzo wczesny etap. Lepiej byloby sie wstrzymac, o ile dasz rade ;)
Wiem wiem kochana liczę się z tym ale jestem strasznie ciekawska i nie wyjdę z laboratorium jak bym tylko zrobiła progesteron hehe :p później pójdę tak czy siak na betę wyznaczonym terminie
 
Dziewczyny jeszcze muszę ogarnąć wklejanie kalendarza z komórki, więc chwilami mogą być jeszcze potknięcia.

Zmiana zasad uzupełniania kalendarza
Proszę każdą o uzupełnienie kalendarza (link poniżej) - ja będę go przeklejać codziennie rano.
Mam nadzieję, że indywidualne uzupełnianie terminarza sprawdzi się w praktyce - unikniemy ewentualnych niedopatrzeń z mojej strony.

Trzymamy kciuki za udaną wizytę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
Już marzec - kobietki, to będzie nasza wiosna. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

Data Kto Co
2017-03-31 Jasani wizyta przed ivf
2017-04-03 Emilianka6966 transfer
2017-04-03 jaskolcia wizyta u gina prowadzącego ciążę
2017-04-04 ambicja1987 USG połówkowe
2017-04-04 karolina1984 betowanie 1
2017-04-05 jaskolcia badanie echa serca płodu
2017-04-05 adunnia90 wizyta kontrolna przed crio
2017-04-07 tulipanka1988 USG serduszkowe 2
2017-04-07 Roksii89 betowanie
2017-04-10 tusiaczzek1988 betowanie
2017-04-11 M@gda Betowanie
2017-04-12 yplocka USG genetyczne
2017-04-18 Kikuli USG genetyczne
2017-06-18 kreatola termin porodu
2017-07-10 Maddie@ termin porodu
2017-07-12 Klarsa termin porodu
2017-07-17 Rustynka termin porodu

Brawo M@gda. Super ten pomysl z linkiem. Nie bedziesz miala wszystkiego na glowie ;) A nas co raz to tutaj wiecej :)
 
Ja miałam ból pleców od 2 dpt dzisiaj cały dzień nic od 2 godzin znowu ból pleców brzucha i wargi mnie bolą ciągną jak na okres i ta wodnista wydzielina. A Ty?
Czyli boli cię dopiero wieczorem? Bosak mam właśnie. W dzień czasem a teraz wieczorem praktycznie cały czas czuję brzuch. I dziś znowu maleńkie ślady krwi na aplikarorze. Nie wiem ci to oznacZa, staram się nie świętować za bardzo.


Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któras z Was miała takie krwawienia? A mimo to z ciąża bylo wszystko dobrze. Niby już teraz nie krwawe ale bardzo się boję że to się znowu powtórzy
 
reklama
Hej dziewczynki jestem tu juz po raz drugi byłam tu juz wczesniej w 2015r jak starałam sie o mojego Synusia.
27.03 miałam kolejny criotransfer 5 dniowej blastocysty to moj drugi transfer staramy sie z mezem o rodzeństwo;)
Przeczytałam kilka ost stron zeby was troszke poznać jeszcze troche czasu potrzebuje...trzymam za was kciukasy&&&& kto na dniach testuje?? Ja planuje w niedziele bedzie 6dpt
Na kalendarzu chyba widziałam tylko daty bety...sciskam wam mocno" staraczki "

Witamy.
Ja miałam criotransfer 28.03, ale mnie lekarz kazał betować dopiero 11.04 dłuuuugo - jak ja wytrzymam.

Jest już nowy kalendarz - dopisz się :)
 
Do góry