reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

NIE WOLNO GO ROBIĆ WCALE!! :p
Może wyjść 5dpt już pozytywny ale jak miałaś jakiś zastrzyk z HCG typu ovitrelle czy pregnyl to jest opcja, że wyjdzie on fałszywie dodatni. Jak też negatyw na tym etapie nie oznacza braku ciąży więc bez sensu go w ogóle robić. Ja robię i później żałuję - u mnie zawsze jedna przebrzydła krecha a tak na prawdę to niczego nie przekreśla więc po co ryczeć już 3 dni przed betą jakby nam mało zmartwień było :p
 
reklama
Cześć dziewczyny

Jestem tu nowa. Wczoraj miałam transfer więc wiecie jak okrutne oczekiwanie mnie teraz czeka :) Planuję betę na czwartek, ktoś jeszcze będzie testował podobnie? razem raźniej

Jest to moja druga procedura i trzeci transfer, trzymajcie kciuki, w końcu do trzech raz sztuka :)

Mala, witamy :) Kciuki mocno zaciśnięte! Ma się udać!!! :)
 
Dzień dobry, moje drogie!

Trzymam za wszystkie kciuki, dziś i cały czas. Szczególnie bliskie są mi AniaCh, Gosia321, ema, BeataWarszawa, Koniczynka i Ewunka - powodzenia, kochane! :*:*:*

M@gda i Bertha - dziekuję, że zajmujecie się kalendarzem.

Trzymajcie kciuki, żeby mój Maluch wytrzymał w brzuchu do czerwca! Na pewno się pochwalę, gdy pojawi się na świecie.

Pozdrawiam serdecznie!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ale zagladaj tu do nas od czasu do czasu bo bedzie nam ciebie brakowalo :*
 
Dziekuje za artykul. Wystraszhlam sie poniewaz poczatkowo doktor byl pozytywnie nastawiany, ze ciaza murowana a dzis nic tylko zwiekszona dawka Prolutexu. :(
Ja po pozytywnej becie mialam 30 i lekarze stwierdzili xmze za malo i podbili prolutexem do 50...nie martw sie prolutex to najlepoej wchlanialny progesteton...
 
cześć dziewczyny, nie było mnie parę dni a widzę że mam duże zaległości w nadrabianiu wiadomości :) u mnie bardzo dużo się czuje, od poniedzialku mam straszne mdłości i z tego powodu nie mam czasu wejść na komputer bo się bardzo źle czuję, całymi dniami leżę, wymiotuję i tak w kółko, boję się nawet do sklepu wyjść bo nie wiem czy zdaże wrócić do domu bez zygania po drodze :( :) no ale takie uroki ciąży, wczoraj byłam na wizycie u lekarza NFZ i powiem wam ze nie żałuje decyzji !!!!!!! facet miły, kompetentny, nie muszę o nic go pytać bo wszystko mi sam odpowiada wcześniej. Zrobił mi USG, okazało się że będą bliźniaki :) :) dwujajowe, dwukosmówkowe i dwoowodniowe :):) powiedział że jest duża szansa że oba się rozwijać będą dobrze, dzięki temu że są w dwóch woreczkach, na razie jestem w szoku :p widziałam dwa serduszka, termin porodu mam na 22.11.2017 :) nie załuję decyzji że poszłam do niego, przepisał mi skierowanie na badania - glukozę, toksoplazmę, morfologię i mocz. Bez problemu będę miała darmowe, a od kliniki u lekarza bym musiała za wszystko płacić ...;/ dał mi zaświadczenie o ciąży, bo potrzebuję do urzędu pracy i bez problemu będzie mi zapisywał luteinę też refundowaną, także jeżdżenie po klinikach nie ma sensu. Kolejne USG mam 10.04., jakby coś się działo, ale odpukać będę chodziła tutaj prywatnie w moim mieście, bo i tak bym nie była wstanie dojeżdżać tak daleko do kliniki... :( a teraz poczytam zaległości co u was się dzieje bo nie jestem w temacie :):) trzymajcie się !!!
 
NIE WOLNO GO ROBIĆ WCALE!! :p
Może wyjść 5dpt już pozytywny ale jak miałaś jakiś zastrzyk z HCG typu ovitrelle czy pregnyl to jest opcja, że wyjdzie on fałszywie dodatni. Jak też negatyw na tym etapie nie oznacza braku ciąży więc bez sensu go w ogóle robić. Ja robię i później żałuję - u mnie zawsze jedna przebrzydła krecha a tak na prawdę to niczego nie przekreśla więc po co ryczeć już 3 dni przed betą jakby nam mało zmartwień było :p
Dobrze, już dobrze ;) przekonalaś mnie
Może się nie wykończę psychicznie do czasu tej bety
 
reklama
cześć dziewczyny, nie było mnie parę dni a widzę że mam duże zaległości w nadrabianiu wiadomości :) u mnie bardzo dużo się czuje, od poniedzialku mam straszne mdłości i z tego powodu nie mam czasu wejść na komputer bo się bardzo źle czuję, całymi dniami leżę, wymiotuję i tak w kółko, boję się nawet do sklepu wyjść bo nie wiem czy zdaże wrócić do domu bez zygania po drodze :( :) no ale takie uroki ciąży, wczoraj byłam na wizycie u lekarza NFZ i powiem wam ze nie żałuje decyzji !!!!!!! facet miły, kompetentny, nie muszę o nic go pytać bo wszystko mi sam odpowiada wcześniej. Zrobił mi USG, okazało się że będą bliźniaki :) :) dwujajowe, dwukosmówkowe i dwoowodniowe :):) powiedział że jest duża szansa że oba się rozwijać będą dobrze, dzięki temu że są w dwóch woreczkach, na razie jestem w szoku :p widziałam dwa serduszka, termin porodu mam na 22.11.2017 :) nie załuję decyzji że poszłam do niego, przepisał mi skierowanie na badania - glukozę, toksoplazmę, morfologię i mocz. Bez problemu będę miała darmowe, a od kliniki u lekarza bym musiała za wszystko płacić ...;/ dał mi zaświadczenie o ciąży, bo potrzebuję do urzędu pracy i bez problemu będzie mi zapisywał luteinę też refundowaną, także jeżdżenie po klinikach nie ma sensu. Kolejne USG mam 10.04., jakby coś się działo, ale odpukać będę chodziła tutaj prywatnie w moim mieście, bo i tak bym nie była wstanie dojeżdżać tak daleko do kliniki... :( a teraz poczytam zaległości co u was się dzieje bo nie jestem w temacie :):) trzymajcie się !!![/QUO


Super. Gratuluję
 
Do góry