reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nina - moj tez wyjezdzal i z tego powodu mrozilismy nasienie... Moze tez dla pewnosci zamrozcie ?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój M wyjeżdża akurat w tygodniu kiedy pewnie byłby potrzebny...ja natomiast muszę wyjechać w maju. Aż boję się proponować mrożenie nasienia! Stwierdzi,że zdesperowana jestem;) Poza tym będę potrzebowała transportu do domu po punkcji i nie chciałabym być wtedy sama. Nie chcę nikogo ze znajomych prosić o pomoc, a rodzina jest za daleko. Póki co okropnie to przeżywam, pewnie za kilka dni zacznę się z tym godzić. Nawet 3 iui mnie nie cieszy...wyjątkowo chłodno do niej podchodzę... Patrząc na Wasze piękne wyniki ivf też chciałabym to przeżyć..ale nie spodziewałam się,że to tak odległa perspektywa.
 
reklama
Wlasnie wyszlam od lekarza. Jak wszystki do dobrze bedzie przysrastac, to 28 transfer. Kurcze ale sie ciesze, az wypiekow dostalam. Moglabym plakac ze szczescia, a to dopiero transfer.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! :). Trzymam kciuki! Ja juz sie będe cieszyła jak miesiączkę dostanę, zeby zacząć antykoncepcję wiec doskonale Cie rozumiem :). Nadejdzie ten dzień kiedy ja napisze, ze mam termin transferu. Mam nadzieje ;).
 
Kochana sprobuj odpoczywac, szkoda ze meza nie ma to by cie wyreczyl. A moze do rodzicow bys sie przeniosla na chwile?
Mama ma dzisiaj u mnie przenocować i jutro mam plan nie ruszyć się z kanapy. Gdy wyszłam z gabinetu to uśmiech nie schodził mi twarzy, a teraz jakoś mi zle... do tego po zastrzykach prolutexu robią mi się bolesne wybrzuszenia. Jakieś czarne myśli mnie ogarnęły.. .
 
Trzymamy kciuki za udaną wizytę oraz za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już marzec - kobietki, to będzie nasz rok. Niech przyniesie kolejne ciąże! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Marzec
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


14.03 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę

15.03 - M@gda - wizyta przed crio
15.03 - Karolina1984 - kontrola przed transferem
15.03 - oska305 - transfer
15.03 - aniasiwa - betowanie 3
15.03 - Emilianka6966 - wizyta przed tranfserem
16.03 - Peugeotka36 - USG
16.03 - yplocka - wizyta w klinice
16.03 - Bertha - histeroskopia
18.03 - Julita1234 - transfer
18.03 - Dusia_88 - transfer
20.03 - Joko86 - wizyta przed in vitro
20.03 - sylwetka86 - betowanie
21.03 - Natalia93 - betowanie
21.03 - ludek - histeroskopia
22.03 - żanka1410 - kontrola w czasie stymulacji
22.03 - adunnnia90 - betowanie
22.03 - Ilona88 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
24.03 - Roksii89 - wizyta przed crio
27.03 - Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27.03 - zanetaanna - kontrola przed crio

04.04 - ambicja1987 - USG "połówkowe"
12.04 - yplocka - USG genetyczne
14.04 - Peugeotka36 - termin cc
18.04 - Kikuli - USG genetyczne
18.06 - kreatola - termin porodu
10.07 - Maddie@ - termin porodu
12.07 - Klarsa - termin porodu
17.07 - Rustynka - termin porodu


Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;)8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Dopisz mnie proszę na betowanie na 27 marca [emoji7]
 
Mama ma dzisiaj u mnie przenocować i jutro mam plan nie ruszyć się z kanapy. Gdy wyszłam z gabinetu to uśmiech nie schodził mi twarzy, a teraz jakoś mi zle... do tego po zastrzykach prolutexu robią mi się bolesne wybrzuszenia. Jakieś czarne myśli mnie ogarnęły.. .
Mi też kiepsko po proletuxie. Będzie dobrze trzymaj się. Trzeba być dobrej myśli. Do mnie dzwonił lekarz i narazie są wszystkie 6 4a i b mowi ze jesteśmy na dobrej drodze. W dodatku dostałam wreszcie umowę na czas nieokreslony
 
Super :). Jak się czujesz? Jak wrażenia po transferze? Nic Cię nie bolało dzień po punkcji?
No to niech młode pięknie się wczepiają! Mocno trzymam za Was kciuki!
Po punkcji jajniki pobolewają. A tak poza tym to w porządku. Dziś w trakcie transferu zabolało mnie trochę, ale do zniesienia. W poniedziałek mam dzwonić do kliniki i dowiem się co z resztą moich Kropeczek. Teraz leżę z okładem z altacetu na brzuchu i oglądam głupoty w tv żeby nie myslec
 
Dziewczyny, czy Wy po transferze lezalyscie plackiem? Ja nie bardzo mam taka możliwość. Meza nie ma i cały dom na głowie, w centralnym ogrzewaniu napalić i dwa duże psy ogarnąć. Trochę się tym martwię...
Ja po pierwszym udanym transferze w 2014 po 2 dniach pojechalam do meza - sama caly dzien w mieszkaniu z sporym psem przyzwyczajonym do podworka wiec 3 spacery dziennie...
Teraz sama w domu z 2 latkiem wiec też bez szans na lezenie... I jestem w 27 tc...
Staraj sie po prostu nie szalec nadto co konieczne ;)
Trzymam kciuki.: )

Sent from my LG-K420 using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ale jest mały kłopot. Od wczoraj wieczorem gardło tak mnie boli, ze przełknąć nie mogę. Co na to wziąć?? Nie zaszkodzi to przy początkowym etapie ciąży?? Cała zima bez przeziębienia, a teraz mnie bierze!!
Jak byłam w ciąży na ból gardła brałam tamtym Verde to słabsze. Ciężarne mogą to brać. Idź ewentualnie do lekarza.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry