reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny dzisiaj 7 dpt do tej pory nie miałam żadnego plamienia a dzisiaj brązowy śluz razem z ta wydzielona po luteine. Brzuch caly czas mnie tak ciągnie na dole jakby na okres. Powiedzie co te plamienie może znaczyć czy w 7 dpt może to być implantacyjne? Miałam podane 5 dniowego blastusia. Boje się ze może to się źle skończyć :(
Raczej podrażnienie po luteinie. Trochę późno na implantacje. W zasadzie test powinien być już pozytywny jeśli dzidz z Tobą został

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja niewiem czy mam skurcze macicy... ;)
Moja poprzednia próba skończyła się niestety ciąża jajowodową,także teraz miałam badanie kurczliwosci macicy,no i ona mi wtedy tego zarodka wypchneła i zagnieżdził się w jajowodzie :( ale teraz miałam wlew z atozybanu w trakcie transferu leżałam 3h i udało się pęcherzyk w macicy :)
 
no wlasnie duzy...a czy mozna miec za duzy?czy im wiecej tym lepiej?
Ja przy pierwszej becie 138 miałam prg 157 :)
Później ok 100.
Lekarz mówił,że to absolutnie nie szkodzi a lepiej wyższy niż za mało,bo pomaga utrzymać ciaze :)
Piękny przyrost , musi być dobrze :)
Oby tak dalej [emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja poprzednia próba skończyła się niestety ciąża jajowodową,także teraz miałam badanie kurczliwosci macicy,no i ona mi wtedy tego zarodka wypchneła i zagnieżdził się w jajowodzie :( ale teraz miałam wlew z atozybanu w trakcie transferu leżałam 3h i udało się pęcherzyk w macicy :)
O matulu
 
Jutro pójdę na badanie macie racje. A takie plamienia oprócz implantacji niskiego progesteronu z jakiego powodu mogą jeszcze występować ?

Ja sie podrażnilam aplikatorem do luteiny prawdopodobnie i mialam palmienie. Z reszta jak czytałam ulotke, to tam jest napisane zeby ciezarne ładowały luteine palcem, ale ja nie jestem przekonana, bo mi wypływała


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro pójdę na badanie macie racje. A takie plamienia oprócz implantacji niskiego progesteronu z jakiego powodu mogą jeszcze występować ?
Ja m8alam plamienia z powodu niskiego progesteronu i woleli zwiekszyc zeby nie bylo poronienia. Moglas sie zadrapnac paznokciem lub aplikatorem podczas stosowania luteiny. Moze tez byc krwiaczek ktory sie saczy a nie ma krwawienia tylko plamienie stara krwia. Implantacyjne to jest przewaznie zywa krew...malutko...takie niteczki w sluzie...jedz bedziesz i spokojniejsza i bardziej swiadoma...te nasze ciaze sa ciezkie wiec nie ma co oszczedzac na jednym badaniu
 
reklama
Do góry