reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja sie podrażnilam aplikatorem do luteiny prawdopodobnie i mialam palmienie. Z reszta jak czytałam ulotke, to tam jest napisane zeby ciezarne ładowały luteine palcem, ale ja nie jestem przekonana, bo mi wypływała
No ja zawsze przez aplikator robie. Ale do tego wszystkiego mam ból brzucha jak na okres.... wiec raczej wyklucza podrażnienie . Ale wszystko jest wsumie możliwe

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tylko niepokojący jest ten ból brzucha teraz się nasilil tak boli jak na okres. Jest to wszystko dla mnie dziwne honory 1 razie coprawda nie udanym takich objawów wogole nie.mialam
 
Moja poprzednia próba skończyła się niestety ciąża jajowodową,także teraz miałam badanie kurczliwosci macicy,no i ona mi wtedy tego zarodka wypchneła i zagnieżdził się w jajowodzie :( ale teraz miałam wlew z atozybanu w trakcie transferu leżałam 3h i udało się pęcherzyk w macicy :)
a jak mialas jajowodowa to beta jak przyrastala?
 
Dziewczyny, czy Wy po transferze lezalyscie plackiem? Ja nie bardzo mam taka możliwość. Meza nie ma i cały dom na głowie, w centralnym ogrzewaniu napalić i dwa duże psy ogarnąć. Trochę się tym martwię...
 
Dziewczyny, czy Wy po transferze lezalyscie plackiem? Ja nie bardzo mam taka możliwość. Meza nie ma i cały dom na głowie, w centralnym ogrzewaniu napalić i dwa duże psy ogarnąć. Trochę się tym martwię...
Kochana sprobuj odpoczywac, szkoda ze meza nie ma to by cie wyreczyl. A moze do rodzicow bys sie przeniosla na chwile?
 
reklama
Do góry