reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kubus jest juz ulozony glowka w dol i od prawie dwoch tyg tylko lezakuje bo jest juz bardzo nisko i polozna mi powiedziala ze tak niskie ulozenie powinno byc w 38 tyg a u nas jest 36+3. A wiec lezymy i odpoczywamy mam juz wszystko gotowe. Polozna 2 razy w tyg do mnie przychodzi. W poniedzialek jade na wizyte i bede juz wiedziala kiedy bedzie cc.
Czyli mimo wszystko ze sie obrocil lekarz zadecydowal o cc.
Lez lez poki mozesz za miesiac bedziesz skakac przy Kubusiu.
Trzymam kciuki zeby wytrwal jak najdluzej :)
 
No wlasnie nie dostałam takiego zalecenia , a nawet w domu mam te zastrzyki. Zapomniałam zapytać na wizycie przed i w czasie trasnferu. A chyba powinnam brać co ? Mam tylko acard (400 utrogestanu, 2xduphaston i 3xestrofem)

A powiedzcie mi dlaczego nie jedne z nas dostaja Encorton a inne nie ? Ja nie dostalam. A ostatnie wizyty czuje jakby były z przypadku,nikt sie na mnie nie skupił zupełnie , wrr


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niby od pozytywnej bety zalecaja ale ja bralam po transferze juz. Zadzwon do lekarza i sie spytaj dla pewnosci.
 
Ja w 2013 miałam podany zarodek 4AA i teraz tu mi biega po pokoju i bije -bunt 3 latka ;)

Ahhh to jestes dla mnie nadzieją [emoji847] tez mialam 4aa podany i mam nadzieje, ze juz nic mu nie grozi, teraz jest już albo dopiero 8tc [emoji39][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry