reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj ciężkie... [emoji20]w którym tygodniu? Dawno to było? Z IVF czy naturalne? Moze pisałaś juz, ale nie doczytałam...
Dowiedziałam sie będąc w 9tc ze prawie 2 tyg wczesniej serduszko przestało bić. Czyli musiało sie zatrzymać jakies 3 dni po poprzedniej wizycie - serduszkowej. Miałam krwiaka zaraz obok pęcherzyka, po stronie zarodka, wiec zakładam ze on odciął odżywianie..
To było ponad 1,5 roku temu, zaszłam naturalnie po 1,5 roku starań. Od tamtego czasu sie dalej staramy i na razie nic wiec juz decyzja o in vitro. W marcu histero jeszcze mnie czeka i mam nadzieje ze w kwietniu procedura.



--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014 roku
 
Pytanie do dziewczyn, które po transferze po crio brały clexane, moje pytanie, czy przed transferem też podaje się clexane, czy dopiero po transferze bo mi doktor kazała tylko acard, a w domu po cioci mam 30 amp
 
reklama
Do góry