reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Roksi, przykro mi. Ale nie możesz myślec, ze nie masz szans, wiele dziewczyn jestem w ciazy z 3 dniowych zarodków. Mi lekarz od razu powiedział, ze z 6 zapłodnionych jak będą 4 zarodki to jest super wynik. Do 5 dnia na szkle naprawdę miał które dotrwają.

A u ciebie było IMSI w końcu czy ICSI?
A hodowle juz przerwano, była degradacja? Bo moje sie zatrzymały w rozwoju i w 5 dniu zapowiadało sie na kaszanę ale potrzymali dzień dłużej i cześć z nich ruszyła i przekształciła sie w piękne blastki
Dobre pytanie jaka metodą nic nie wiem dostałam tylko esa, że nie kwalifikuje się do mrożenia
 
reklama
Byłam dziś na badaniach krwi przerozniastych, wycisnęli ze mnie 8 fiolek. Moj rekord chyba. Znaczna cześć to te moje okresowe onkologiczne ale zbadałam sobie tez tsh, homocysteinę czy wszystko gra i w końcu wit D. Bo nie wiem, czy mogę ja bezpiecznie suplementowac czy nie jestem nią wysycona czasem
 
Hej... Juz po "polówkowym" i odetchnelam z ulgą :)
Wg pana dr wszystko co dalo sie zobrazowac - a udalo sie obejrzec wszystko co potrzebne bo maluch slodko spal - jest dobrze :)
Nasz malutki chlopczyk ma ok 490g :) wyprzedza z wymiarami troche wyliczenia z om - o jakis tydzien srednio.
Stopka np. ma juz 4 cm :)

Przeplywy w normie nie wroza nadcisnienia ani hipertrofii ktora straszyly wyniki pappy...

Zycze wszystkim takich uspokajajacych wiesci;)
Milego dnia:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Nastepny chlopczyk Ale moja lala bedzie miala pole do popisu[emoji13][emoji13][emoji13],bedzue wysoki jak moja [emoji122][emoji122][emoji122]


Roksi dlaczego sadzisz ze 3 dniowe to zle ?? Corunia urodzi sie w kwietniu I jest z 3 dniowych bo slabo Sie dzielily.....a jednak ona dotrwala !!!glowa do gory,gorzej jakby zadne nie zostalo jak mi ,z17 komorek 6zarpdkow,itylko ona moja silaczka,zero mrozaczkow


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szkoda, ze ja tego nie wiedzialam jak bylam w ciazy i serduszko się zatrzymało...


Zajrzyj na wątek Poronienia nawykowe, tam jest duzo dziewczyn ktore sie szczepią, i w Łodzi i w Krakowie.


Jakie to są tabletki ułatwiające implantacje?
Ferti formula ale one sa dostepne chyba tylko w aptekach gyncentrum. Js kupuje w Katowicach
 
Koniczyna
dziękuje za odpowiedz ja też mam żylaki niestety:( to myśle ze acard nie zaszkodzi

Roksii
głowa do góry masz 2 zarodki może to właśnie te:rofl2: myle sie czy ty masz jeszcze dużo mrożonych komórek?
 
Dobre pytanie jaka metodą nic nie wiem dostałam tylko esa, że nie kwalifikuje się do mrożenia
Rosi ty weź nie cykam się tylko dzwoń i o wszystko wypytaj. Ja tez byłam w Invimedzie. Jak lekarz nie umiał wszystkiego mi wyjaśnić to mnie zaprowadził do pani embriolog.

A w ogóle w Invimedzie w Warszawie i u ciebie pewnie tez jest bezpłatna wizyta u takiego głównego embrologa który wyjaśnia wszystko co jak i dlaczego było i może coś na przyszłość zasugerować w waszym przypadku. Ja sie umówiłam na czwartek, musze spisać wszystkie pytania.

Ja w ogóle doradzam byc w kontakcie z laboratorium w trakcie hodowli
 
No i lipa znowu płacz nic nie przetrwało! zostały mi tylko dwa 3 dniowe wiem, że.juz nie ma szans na zajście przy pierwszym razem mam ochotę zrezygnować bo wiem, że nic z tego nie będzie

Zazwyczaj sie nie udzielam, ale dziewczyno weź sie troszkę ogarnij. In vitro to nie pstryknięcie czarodziejskiej różdżki. Z jakiegoś powodu ludzie do in vitro podchodzą. Rozumiem i wiem ze to dołujące, ale masz 2 zarodki do podania i dobre zamrożone komórki do wykorzystania. Musisz sie ogarnąć i zmienić podejście. U mnie in vitro to dwa lata i trzy procedury i z 40! komorek tylko dwa zarodki które dało się podać. Do tego ogółem 8 lat leczenia. Teraz 25 tc z dwoma chłopakami. Cierpliwość, cierpliwość i upór, nie każdy ma tyle szczęścia ze udaje sie odrazu.
 
Wlasnie wrocilam z IP. Pojechalam bo od wczorajszego wieczoru nie czulam ruchow nawet cala czekolada nie pomogla.
Ale gdy uslyszalam serduszko to az lezka poleciala a Kubus tak sobie smacznie spal i jak sie obudzil to bylo widac na usg ze sie rusza ale ja tego nie czulam dopiero na ktg poczulam ruchy. Tak sie ciesze ze wszystko w porzadku.
 
reklama
Do góry