reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i lipa znowu płacz nic nie przetrwało! zostały mi tylko dwa 3 dniowe wiem, że.juz nie ma szans na zajście przy pierwszym razem mam ochotę zrezygnować bo wiem, że nic z tego nie będzie

Roksi rozumiem Twoje rozczarowanie ale 2 zarodki to AŻ 2 zarodki. Przeglądam to forum od ponad roku, dziewczyny ktore miały tylko jeden zarodeczek też były podłamane, a tym czasem są już mamusiami albo w ciazy.
Głowa do góry. Jest dobrze! Powodzenia
 
reklama
No i lipa znowu płacz nic nie przetrwało! zostały mi tylko dwa 3 dniowe wiem, że.juz nie ma szans na zajście przy pierwszym razem mam ochotę zrezygnować bo wiem, że nic z tego nie będzie
Kochana nie liczy sie ilosc a jakosc. Ja mialam tylko 1 zarodek i zostal z nami (31tc) i dzis mnie wystraszyl bo nie czulam od wczoraj ruchow ale jest juz wszystko ok.
Trzymam ✊✊✊ za kropusie
 
Wlasnie wrocilam z IP. Pojechalam bo od wczorajszego wieczoru nie czulam ruchow nawet cala czekolada nie pomogla.
Ale gdy uslyszalam serduszko to az lezka poleciala a Kubus tak sobie smacznie spal i jak sie obudzil to bylo widac na usg ze sie rusza ale ja tego nie czulam dopiero na ktg poczulam ruchy. Tak sie ciesze ze wszystko w porzadku.

Super, że wszystko dobrze. Ten niepokój nas chyba nigdy nie opuści...
 
No i lipa znowu płacz nic nie przetrwało! zostały mi tylko dwa 3 dniowe wiem, że.juz nie ma szans na zajście przy pierwszym razem mam ochotę zrezygnować bo wiem, że nic z tego nie będzie

Ale to zawsze masz dwa do podania, moze to wlasnie te ktore sie przyjma !!!! Glowa do gory !! A kiedy transfer ??
 
Kochana nie liczy sie ilosc a jakosc. Ja mialam tylko 1 zarodek i zostal z nami (31tc) i dzis mnie wystraszyl bo nie czulam od wczoraj ruchow ale jest juz wszystko ok.
Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110] za kropusie
Super,że wszystko ok :)
Patrz jaki śpioch, pewnie teraz się wysypia żeby po porodzie poszaleć z mamusia ;)
Ale fakt,te nerwy i niepokój nie opuszcza nas chyba do porodu :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazwyczaj sie nie udzielam, ale dziewczyno weź sie troszkę ogarnij. In vitro to nie pstryknięcie czarodziejskiej różdżki. Z jakiegoś powodu ludzie do in vitro podchodzą. Rozumiem i wiem ze to dołujące, ale masz 2 zarodki do podania i dobre zamrożone komórki do wykorzystania. Musisz sie ogarnąć i zmienić podejście. U mnie in vitro to dwa lata i trzy procedury i z 40! komorek tylko dwa zarodki które dało się podać. Do tego ogółem 8 lat leczenia. Teraz 25 tc z dwoma chłopakami. Cierpliwość, cierpliwość i upór, nie każdy ma tyle szczęścia ze udaje sie odrazu.
No nie chodzi tylko o mnie jestem załamana bo nie wiem, czy na kolejne podejście będzie mnie stać. Już tak mam na pierwsze podejście kredyt. Więc jak podziwiam Cie, że tyle lat walczyłas ale pamiętaj nke u każdego jest tylko siła ale i pieniądze
 
Roksii, głowa do góry!!! Musisz myśleć pozytywnie. Jak w każdym leczeniu i u nas pozytywne myślenie to połowa sukcesu.
Ja miałam pobrane komórki w poniedziałek,w środę transfer 1 zarodka i dziś zaczynam 19 tc,z naszą córeczka.
Niestety to często jest jak loteria,ale ta "nagroda" na końcu warta każdego poświęcenia.
Buziaki i trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczynka, a ICSI i IMSI bardzo sie rozni? Moja klinika nie oferuje IMSI i martwie sie czy przez to nie tracimy.. czy jest przepaść miedzy tymi metodami?
 
reklama
Do góry