reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kazdej zycze lepszej niz u mnie.
Wczoraj dopadla mnie choroba wiec leze grzecznie w lozeczku i czekam kiedy przejdzie

Co ci ??grypsko?lez jak najwiecej,jeszxze tylko 10 tygodni ,i idziemy ,ja jak kurka na jajku siedze,chyva nawet tej salatki warzywnej nie zrobie ,wole lezec

Maz do nas wczoraj moze maly spacerek a ja di niego wole karty pograc ,zmiana u mnie o 180• Ale chyva kazda mnie rozumie...
Zdrowka dla ciebie I kubusia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja niestety należę do tej grupy która się zawiodła ta kliniką ale może u Ciebie będzie inaczej , co przypadek to rożna opinia. Niestety z tytuły częstych nieobecności dr. M byłam naprzemiennie u dr. J i dr. G. Niestety i naturalny i crio się nie powiodło . Na koniec usłyszałam ze to statystyka i za pierwszym to mało komu się udaje. Dziś jestem w innej klinice i mam bardziej szczegółowe badania i światełko w tunelu ze może ktoś bardziej skupi się nad moim przypadkiem zanim dopuści Mnie do stymulacji i kolejnych rozczarowań. Z tego co doczytałam to u was nasienie nie tak to przy IMSI może się udać za pierwszym razem No i kliniki lubią jak jest przyczyna bo wiedza co robić a nie tak jak u Mnie ze wszystko ok a od wielu lat ciąży brak. Powodzenia i nie zrażaj się moimi sugestiami , może Tobie będzie odpowiadać :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No mam nadzieje, że bedzie dobrze. My u dr.G. Od poczatku. Zobaczymy narazie probujemy u nich. No właśnie, gorzej jak nie znaja przyczyny, u nas w tym nieszczesciu, szczeacie ze jest okreslona. Wam też napewno w koncu pomoga, trzeba być dobrej myśli :)
 
Co ci ??grypsko?lez jak najwiecej,jeszxze tylko 10 tygodni ,i idziemy ,ja jak kurka na jajku siedze,chyva nawet tej salatki warzywnej nie zrobie ,wole lezec

Maz do nas wczoraj moze maly spacerek a ja di niego wole karty pograc ,zmiana u mnie o 180• Ale chyva kazda mnie rozumie...
Zdrowka dla ciebie I kubusia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No kochana juz 9 tyg zostalo :) wlasnie dzis zaczol mi sie 31 tydz.
Nic innego mi nie zostalo jak lezec caly dzien w lozku M poszedl do pracy i wroci dopiero jutro.
Myslalam ze juz dawno zrobilas ta salatke ja mam tak ze jak mi cos sie chce to juz na wczoraj. Ale teraz to nie mam ochoty na nic ale musze cos zjesc i zrobilam sobie herbatke z miodem i malinami.
Ty tez uwazaj na siebie wiesz ze teraz najwazniejsza jest Nicola
 
No kochana juz 9 tyg zostalo :) wlasnie dzis zaczol mi sie 31 tydz.
Nic innego mi nie zostalo jak lezec caly dzien w lozku M poszedl do pracy i wroci dopiero jutro.
Myslalam ze juz dawno zrobilas ta salatke ja mam tak ze jak mi cos sie chce to juz na wczoraj. Ale teraz to nie mam ochoty na nic ale musze cos zjesc i zrobilam sobie herbatke z miodem i malinami.
Ty tez uwazaj na siebie wiesz ze teraz najwazniejsza jest Nicola
Wracać dziewczynki do zdrowia :-* a gdzie zdjęcie waszych brzuszków?
 
Dzień dobry Kochane.
Troche sie dzis zaniepokoiłam i wracam do Was po poradę.
Zaczęłam 15 tydzien ciąży, wszystko niby ładnie pięknie, żadnych plamien, niewiele bolu.
Ale od wczoraj zauważam ze mój brzuch sie zmniejsza.... był taki okrąglutki jeszcze kilka dni temu i twardy. Nagle stał sie...inny.
Bardzo sie martwię, ze cos nie tak z dzidzia No a wiadomo do lekarza moge dopiero w przyszłym tyg.
Czy Wasze brzuszki czasem sie tak zschowuja? Siostra mówi zd moze maluch inaczej sie ułożył... a mi juz po głowie krąży martwy płód :szok:
 
reklama
To musi być cudowne uczucie, takie kopniaki :) pracujesz jeszcze?
Naprawdę wspaniałe! Teraz czekam, żeby mąż i córeczka mogli poczuć - Mini nie może się doczekać!

A pracować pracuję, bo jestem freelancerką, więc bez pracy bym się nie utrzymała, a mąż pechowo jest bez pracy... Praca głową, więc póki mogę utrzymać laptopa - mogę pracować, na szczęście!

Pozdrawiam serdecznie!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry