reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja właśnie bardzo się cieszę że trafiłam do mojego lekarza. Jest cudownym specjalistą.
za badania krew męża i moja Plus m
Ja właśnie bardzo się cieszę że trafiłam do mojego lekarza.

Kiedyś zanim trafiłam do dr Piotra pojechaliśmy do invimed w Warszawie. Ale tam jak usłyszałam o kosztach badania rozszerzonego na nasienie to zrezygnowałam. Ponieważ badania męża podstawowe były super. I uznałam że to trochę naciągane.
 
reklama
Kurczę nie mogę spać. Calyczas myślę czy już poznałam się ureaplasme. Czy wreszcie zacznę stymulacje. Już bym chciała odliczać dni do bytowania albo chociaz transferu
 
Kurczę nie mogę spać. Calyczas myślę czy już poznałam się ureaplasme. Czy wreszcie zacznę stymulacje. Już bym chciała odliczać dni do bytowania albo chociaz transferu

Będzie dobrze! musimy być silne, wiem to czekanie jest straszne. Jeszcze jak człowiek jest pewny, że to już i z jakiegoś powodu musi czekać, to dłużej czas leci. Ja też muszę czekać do marca na moje fasolki. Ale teraz zajmę się pracą i życiem codziennym przestaje myśleć jiz o tym wszystkim. Trzymam kciuki za Ciebie
 
Będzie dobrze! musimy być silne, wiem to czekanie jest straszne. Jeszcze jak człowiek jest pewny, że to już i z jakiegoś powodu musi czekać, to dłużej czas leci. Ja też muszę czekać do marca na moje fasolki. Ale teraz zajmę się pracą i życiem codziennym przestaje myśleć jiz o tym wszystkim. Trzymam kciuki za Ciebie
Mam nadzieje ze bedzie ok. Dzięki ja za Ciebie i was wszystkie też trzymam bardzo mocno.
 
No spodziewam sie, że pewnie jednak calość to własnie tak wyjdzie :( ale co zrobić, nie ma innego wyjscia.
A czy jesteś zadowolona z bociana?
Przez jakiego lekarza byłas prowadzona i czy udalo sie ???

Ja niestety należę do tej grupy która się zawiodła ta kliniką ale może u Ciebie będzie inaczej , co przypadek to rożna opinia. Niestety z tytuły częstych nieobecności dr. M byłam naprzemiennie u dr. J i dr. G. Niestety i naturalny i crio się nie powiodło . Na koniec usłyszałam ze to statystyka i za pierwszym to mało komu się udaje. Dziś jestem w innej klinice i mam bardziej szczegółowe badania i światełko w tunelu ze może ktoś bardziej skupi się nad moim przypadkiem zanim dopuści Mnie do stymulacji i kolejnych rozczarowań. Z tego co doczytałam to u was nasienie nie tak to przy IMSI może się udać za pierwszym razem No i kliniki lubią jak jest przyczyna bo wiedza co robić a nie tak jak u Mnie ze wszystko ok a od wielu lat ciąży brak. Powodzenia i nie zrażaj się moimi sugestiami , może Tobie będzie odpowiadać :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaraz zmienię!

A czuję się dobrze, dziękuję, wręcz świetnie, bo właśnie pierwszy raz poczułam przez brzuch, dłonią, jak Mały kopnął [emoji813][emoji813][emoji813]

Pozdrawiam serdecznie!

Ps. A papp-a się nie przejmuj. To statystyka. Tylko statystyka!


Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

To musi być cudowne uczucie, takie kopniaki :) pracujesz jeszcze?
 
reklama
Do góry