reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Wiesz różnie to bywa z tymi testami, mi w 7 dpt 3 dniowych wyszła blada kreska ale są dziewczyny którym nie wyszła kreska w ogóle przy wysokich betach, wiec sie nie stresuj, zrobiłaś wszystko co mogłaś teraz to juz kropek walczy, trzymam kciuki [emoji8]
A nie mialas przed tym zastrzyku z hcg? wkoncu u 3 dniowego zarodka dopiero od 8 dpt jrst wydzielane hcg.
 
reklama
Tez miałam usuwanego polipa pod narkoza i spoko nic nie odnowilo sie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
I ja :-) też nic się nie odnowilo. A usuwany był 1.5 roku temu.
Dzisiaj kolejny test 10dpt wyświetlil : jesteś w ciąży 1-2 tydz [emoji16] moja blada krecha została ubrana w słowa [emoji16]

I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01
 
I ja :-) też nic się nie odnowilo. A usuwany był 1.5 roku temu.
Dzisiaj kolejny test 10dpt wyświetlil : jesteś w ciąży 1-2 tydz [emoji16] moja blada krecha została ubrana w słowa [emoji16]

I IVF pazdziernik, brak zarodkow. II IVF 2 zar podane , transfer 25.01

Bardzo Sue ciesze !!!![emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Zaneta :)
Przy blastce dopiero od 7dpt jest wydzielane Hcg wiec nic dziwnego ze nic nie wyszlo. Mysle ze bezpieczniej bylo by zrobic sikanca od 9dpt wtedy powinno juz cos wyjsc.

ec42ff6e5dcbd2a477fa3315c709c1c4.jpg

Mi pozytywna beta ok 50 wyszła 6dpt blastki 4aa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój mówił, że przy dwóch są większe szanse na ciąże. Powiedział, że to wynika z jego doświadczenia. Mówił też, że rzadko zdarza się ciąża bliźniacza przy dwóch zarodkach. Posłuchałam go i udało się...

Byłam u lekarza i widziałam małą kropkę. Doktor mówił że przezierność wygląda ok i kość nosowa też jest... za tydzień idę na pappa. I tak się boję.

Usg prenatalne i pappa musza być wykonywane w tym samym czasie max w ciągu 24 godzin inaczej wynik jest niemiarodajny. Mi po usg pobrano krew na pappa, wynik wiadomo był po kilku dniach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry