reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ambicja u mnie pierwszy trymestr (1-14 Tydz )to zero spania i sily takie sobie plus piersi drazliwe,drugi trymestr (15-27tudz) sily masa ,jednak I spac lubialam bardzo (dziwaczka),trzeci trymestr mi sie zaczal Tydz temu (dzus 29 Tydz ) a konczac drugi trymestr placzka Sue zribilam I bomba nerwow i zgaga i tak do teraz ,zero sil,musialam Sue zmuszac dekorowac pokoik corki ,fizycznie cala ciaza u nas ok w sensie zero wymiotow zero bolu zero plamien tak wiec glowa di gory za niedlugo zaczniezz drugi trymestr mamusiu

Sunrisea [emoji110]️[emoji110]️
Pixie tez widze cien ,moim
Zdaniem ulegniesz i jutro znow test ,u mnie tez tak bylo od 8 dpt do 15 co dzuen test [emoji95][emoji95][emoji95][emoji95][emoji13][emoji33][emoji33]bo nie wierzylam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Te sily u mnie w 3 trymestrze to na zmiane raz sa raz nie ,raz Sue smieje raz placze to poprostu u mnie bomba zegarowa ,a ciaza to tez okres gdzie. Je ma objawow wigole dlatego ambicja nie przejmuj Sue jesli nic nie boli ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sunrisea
emoji110.png
emoji110.png
️za poniedziałek, póki co jest beta pozytywna i oby ładnie przyrosła.
Pixie tez widze cien ,moim zdaniem za kilka dni będą już piękne dwie kreski :-) trzymam kciuki
emoji110.png

Ja niestety ciągle czekam na prawdziwą@, od kilku dni tak jakby się miała zacząć ale ciągle jej nie ma :-( Nie moge sie doczekać bo chciałabym zacząć brać leki przed crio a tak wszystko się przesuwa.
 
Przy co beta moze byc idealna albo za niska a nawet I skakac dlatego trzeba kontrolowac jej spadek AZ osiagnie zero. Ja przy podejrzeniu co mialam kiepskie przyrosty I bete kolo 50-60 10dpt. Sa przypadki ze beta spada a potem rosnie I to czesto powoduje zbyt pozna reakcje lekarzy.
 
Ja nie będę betować wcześniej zrobię 14 p
Wiecie co, a ja z ciekawości zerknęłam jeszcze raz na test z rana i chyba sobie wkręcam nien z cienia w cieniu..... czy to normalne i właśnie tak wyglada negatyw?
ffae885ce2abe0492d564b1427bf1644.jpg
e1d99fd12d61c8c8b6567987da75ef85.jpg




I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Jak dałam zbliżenie też widzę :p będzie dobrze
 
Ja od razu widzę ten cień. Wiesz, zrobiłam kilkadziesiąt negatywnych testów w życiu. Każdy z ciekawości oglądałam po kilku godzinach bo słyszałam o tym, ze mogą wyjsć fałszywe "kwiatki" a ja ciekawska istota. Nigdy nie było takiego cienia jak u ciebie
Oj zgadzam się z Tobą w 100% też tak miałam chyba liczyłam zawsze na cud, a ile kasy wydałam na te testy i jesxze kupiłam elektryczny pomiar z śliny dni płodnych yyyy i wszytko leży
 
reklama
Przylec wytlumacz ang lekarzom ;), tutaj mnie i znajoma nie dopuscili do ivf poprzez nadwage i niedowage

Klocic Sue nie klocilam bylam poprostu w szoku ze nieplodnosc idiopatyczna i od razu ivf a np nie iui Ale sluchalam bo tak wogole myslalam ze invitro zawsze Sue udaje[emoji13][emoji13][emoji95][emoji95][emoji95] dopiero lekarz mnie uswiadomil i pozniejsze forum

No Ale jestesmy szczesliwi bedziemy rodzicami czego zycze tu kazdej ,jutro sunrisea wazny dzuen !!!;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hahahaha dobra :) wytlusmcze im

Ja nie mieszkam w Polsce i u mnie nikt mi na wage nie zwracał uwagi a jak podchodziłam do ivf wyglądałam tak jal na zdjeciu a u mnie tez IUI nie chcieli tylko od razu ivf :) ten sam scenariusz
e0cbd8fbcfd23e5c6cefa9691aaf9304.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry