reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak niski poziom progesteron może być skutkiem?
Progesteron potrzebny jest już od.samego początku. Razem z es przygotowują endometrium do przyjęcia zarodka. Jest potrzebny do zagnieżdzenia, utrzymania i rozwoju zarodka.
I jest mega ważny!
 
reklama
Jak niski poziom progesteron może być skutkiem?
Progesteron potrzebny jest już od.samego początku. Razem z es przygotowują endometrium do przyjęcia zarodka. Jest potrzebny do zagnieżdzenia, utrzymania i rozwoju zarodka.
I jest mega ważny!

Może być skutkiem, tyle że na naturalnym cyklu. I wtedy zaczyna sie luteoliza.
 
Jak niski poziom progesteron może być skutkiem?
Progesteron potrzebny jest już od.samego początku. Razem z es przygotowują endometrium do przyjęcia zarodka. Jest potrzebny do zagnieżdzenia, utrzymania i rozwoju zarodka.
I jest mega ważny!
Nikt nie mówi że nie jest ważny ;) jest mega ważny tylko jak zarodek sie nie zagniezdzi albo bedzie wadliwy albo bedzie to ciaza pozamaciczna to nawet tony progesteronu nie pomogą. Zarodek umrze a progesteron spadnie. Bedzie to skutek niepowodzenia a nie jego przyczyna.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pomalu ruszamy z kolejnym podejsciem w srode wizyta konsultacyjna u gina w klinice co jeszcze za badania mamy zrobic i jaki jest tym razem plan na stymulacje. 30.01 histeroskopia i mam nadzieje w marcu poczatek 3 podejscia :)
Gosiu super! Bardzo się cieszę. Będziesz mieć super wysoką betę akurat na moje całkowicie w normie prenatalne :)

Jak się postarasz to wychodujesz skorpionka listopadowego. A to najlepszy znak. Bo mój
 
Ostatnia edycja:
Gosiu super! Bardzo się cieszę. Będziesz mieście wysoką betę akurat na moje całkowicie w normie prenatalne :)

Jak się postarasz to wychodujesz skorpionka listopadowego. A to najlepszy znak. Bo mój

Najlepsza przyjaciolka to skorpion i kochanka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może być skutkiem, tyle że na naturalnym cyklu. I wtedy zaczyna sie luteoliza.
Przy niedomodze? Chyba nie ...
Nikt nie mówi że nie jest ważny ;) jest mega ważny tylko jak zarodek sie nie zagniezdzi albo bedzie wadliwy albo bedzie to ciaza pozamaciczna to nawet tony progesteronu nie pomogą. Zarodek umrze a progesteron spadnie. Bedzie to skutek niepowodzenia a nie jego przyczyna.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
A jak ma się zagniezdzic przy braku prg?
Wada zarodka czy ciąża pozamaciczba nie ma tu związku.
 
reklama
Pomalu ruszamy z kolejnym podejsciem w srode wizyta konsultacyjna u gina w klinice co jeszcze za badania mamy zrobic i jaki jest tym razem plan na stymulacje. 30.01 histeroskopia i mam nadzieje w marcu poczatek 3 podejscia :)

Gosia My znowu tak samo idziemy [emoji38] tzn terminami. 30.01 mam wizytę w nowej klinice [emoji1303][emoji2]
I moj maż ma urodziny, z reszta tato tez [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry