reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pixie_Dixie
Nie da się zmniejszyć tak zareagowałam na ten estrofem ja zawsze miałam dobre endo a tak mi dużo uroslo że właściwie powinnam mieć znowu okres. Mojego lekarza nie było ale ten powiedział że w takim przypadku to będzie musiało być na naturalnym i mam znowu przyjść po okresie. Wkurza mnie to bo znowu czas leci a jak mnie z pracy zwolnią to nie będę miała l4 ani macierzyńskiego
 
reklama
koniczynko jak milo ze pamietalas:)ja was czytam od 2 miesiecy i czasem musze sie cofnac w pisaniu...hihi pamiec dobra ale krotka:)

A gdzie tam, tak dokładnie to nie pamiętałam ;) ja mam pamięć sito ;)
Ale weszłam w historie Twoich postów zeby wiedzieć co ci odpisać :*


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Aniu, ale ty podchodzisz na naturalnym, tak? I ci lekarz powiedział żeby być 13dc wiec jak się umowilaś na 12 to na pewno ok. To zależy prawdopodobnie od długości cyklu u ciebie i dnia owulkę. Np. U mnie jak mam średnio 30 dniowe owulka wypada 18-19 dc. Zreszta sama zauważysz po śluzie.


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
w poprzednim poszlam w 13 dc na usg i powiedzial ze za okolo 3 dni owu wiec powinnam sie wyrobic...
 
nie:) do crio...czekalam jeden cykl po nieudanym swierzaku...kazali przyjsc w 13dc ale zapisalam sie 12dc...lekow zadnych nie kazali brac podchodze na cyklu naturalnym...
Teraz rozumiem. Nie wydaje mi sie zeby to bylo za pozno. Ja tez mialam crio ale na sztucznym. 2dc dostalam estrofem i wlasnie 13dc mialam podglad endometrium...
 
:) ja nie mogę uwierzyć że to już zaraz dopiero co było lato ja robilam test a tu już prawie koniec :) Ach dopiero co marzyłam żeby mieć choćby jedno dziecko i wydawało mi się ze nigdy się to nie stanie i zazdrości łam każdej kobiecie na ulicy w ciąży lub z dziećmi a teraz sama patrze w lustro i na brzuch i nie wierzę :) Dziewczyny warto walczyć i warto wierzyć o ten malutki cud !!! :) <3

Rybko, Rybko, a ty znowu to samo. Ze fajne chłopaki, że sobie łobuzuja, ze kopią tu a główkują w pecherz. A zdjęcia ciotkom pokazać nie łaska? Masz termin prenatalnych wiec foto będzie jak bum cyk cyk i się dopominam z wyprzedzeniem!
:) :) :)



PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
dziewczyny a jak jest z tym lataniem samolotem...mam na luty zaplanowane ferie za granica...jak myslicie?lekarz mowi ze jak sie malenstwo zakotwiczy to krotki lot nic nie zmieni...i napewno nie zaszkodzi.???
 
reklama
Do góry