reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

moja beta 77,4:)
smile.gif
nie wierze nie wierze!!

Nie wiem jak to dalej będzie, mam nadzieję że dobrze:) Ciesze się że w końcu zaskoczyło! W Poniedziałek znów zbadam wynik i mam nadzieję że będzie przyrastać.

Objawy? Żadne, nawet na moment nie zakłuł mnie brzuch, nic a nic, piersi bolały umiarkowanie, od wczoraj trochę mocniej, ale w poprzednim nieudanym crio bolały mnie o wiele wiele mocniej.

Dziękuję Św. Józefowi...modliłam się do niego...wiem że mi pomógł, po prostu to wiem:)
 
reklama
Asiu, Ninuś, dziubek super wieści
Balątko, ciężki weekend przed tobą, tyle nerwów, to czekanie :(
Tul... Masz z kim być do poniedziałku, Mąż w domu?



PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Mąż jeszcze nie wie ma dziś ważny egzamin na uczelni i prosto po pracy pojechał nie odebrałam napisałam że spalam. Nie mogłam mu powiedzieć bo nie pojechał by do szkoły...powiedziałam rodzicom mama przyjechała do mnie kurde tyle nieszczęść na nas spada rodzice tak się cieszyli że mają dla kogo walczyć z tymi rakami:( przepraszam że tak się uzalam nad sobą
tutaj do Was. Wiem że trzeba być silnym przejdzie mi i będzie dobrze muszę tylko swoje wypłakac. Dziękuję Wam to forum jest wspaniałe!
 
Wysoką bete będziesz mieć pewnie skoro już w 8dpt 3-dniowego kropka test sikany pokazał wyraźnie druga kreskę :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Tez tak sadze bo mi w 9 dpt 3 dniowych i byla bardzo slaba

Bolatek trzymam caly czas
Joannarak ;)), teraz byle do usg;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja właśnie kupiłam femibion 2, czy to ma duże znaczenie?


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio

Tam sa witaminy na ciążę po pierwszym trymestrze. Na twoim miejscu zostawiła bym sobie jako amulet. Sama mam takie opakowanie z poprzedniej ciazy, nówka sztuka bo już nie otworzyłam, sprawdzam termin i obiecuję sobie, ze zaaplikuję je sobie właśnie w drugim trymestrze po prenatalnych i to w terminie ważności!


PGS 5 blastek, 4 zdrowe, podchodzę do pierwszego transferu.
 
Do góry