reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Joasia, kciuki!!! :) kiedy testujesz? jak sie w ogole po ivf testuje, po ilu dniach?
Bertha, ja za pierwszym razem testowałam już 8 dnia po transferze. Wtedy był podany jeden zarodek. I już wtedy byla bladziuśka kreska. To było 13 dni po pregnylu, więc to raczej juz nie resztki tego specyfiku ;)
Teraz pewnie bedzie tak samo :D, zrobie pierwszy test 8 dnia, potem, jesli cos bedzie to kolejnego zeby zobaczyc czy ciemnieje, a bete jakoś 11 a;bo 12dpt. Generalnie przykaz od lekarza jest taki zeby zrobic 12 dni po własnie.
 
Czy któraś z was podchodziła do in vitro w Warszawie??? Jeśli tak to w jakiej klinice?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej,ja w Warszawie pochodziłam.
Pierwsze podejście w Invimed-nieudane.
Zmiana kliniki na Novum i od razu pierwsze podejście udane :) obecnie 15 tydz ciąży.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze mam już tego dość... 8 dpt a ja dostałam okres mimo ze brałam duphaston co nigdy mi się nie zdarzało, nawet nie miałam szansy doczekać bety . Ostatnie dwa zarodki straciłam ... jeśli teraz nie wykonają mi wszystkich badań które chce to zmieniam klinikę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szczerze mam już tego dość... 8 dpt a ja dostałam okres mimo ze brałam duphaston co nigdy mi się nie zdarzało, nawet nie miałam szansy doczekać bety . Ostatnie dwa zarodki straciłam ... jeśli teraz nie wykonają mi wszystkich badań które chce to zmieniam klinikę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

bardzo mi przykro:( jakie badanie chciałabyś jeszcze zrobić?
 
reklama
gosia 321...dzieki za odpowiedz:)mamy 4 na zimowisku wiec nie zaczynam od poczatku...ufff...drugi transfer przed nami...za okolo 2 tyg.mam nadzieje ze bedzie na wiekszymmm luzie...
ropuszko bardzo mi przykro:(
 
Do góry