reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Szczerze mam już tego dość... 8 dpt a ja dostałam okres mimo ze brałam duphaston co nigdy mi się nie zdarzało, nawet nie miałam szansy doczekać bety . Ostatnie dwa zarodki straciłam ... jeśli teraz nie wykonają mi wszystkich badań które chce to zmieniam klinikę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A masz już je wykonane? Daj znać co ci wyszło to sobie porównamy :) My czekamy na wyniki hormonów męża i lecimy na konsultacje :)
Tak mam już wysłane na maila, wysle gdzieś o 17,my czekamy jeszcze na badania genetyczne męża będą jakoś teraz i na moją cytologie i 18 ma przyjść @ i zaczynamy pierwsze podejście
 
Szczerze mam już tego dość... 8 dpt a ja dostałam okres mimo ze brałam duphaston co nigdy mi się nie zdarzało, nawet nie miałam szansy doczekać bety . Ostatnie dwa zarodki straciłam ... jeśli teraz nie wykonają mi wszystkich badań które chce to zmieniam klinikę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymaj się i przed kolejnym ivf koniecznie znajdz rzyczynę...
 
Szczerze mam już tego dość... 8 dpt a ja dostałam okres mimo ze brałam duphaston co nigdy mi się nie zdarzało, nawet nie miałam szansy doczekać bety . Ostatnie dwa zarodki straciłam ... jeśli teraz nie wykonają mi wszystkich badań które chce to zmieniam klinikę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oooooo kurde, bardzo mi przykro nawet nie wiem co napisać :-(
 
Witajcie dziewczyny,
chcialabym dołączyc do wątku i rozpocząć edukacje nt in vitro.
Cos o mnie.. Mam 35 lat, za mną ok 3 lata starań o pierwsze dziecko, w tym jedna ciąża 1,5 roku temu zakonczona poronieniem. Miałam jedno IUI w listopadzie, oczywiscie nieudane.
Ze zidentyfikowanych problemów u nas to tylko nasienie mojego M, obnizona ruchliwosc, zywotnosc, zwiekszona lepkosc. Wiecej problemow brak.
Jestem w Wroclawia, a moj gin wspolpracuje z kliniką Parens w Krakowie. Czy ktoras z Was robila tam in vitro?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanko o estradiol, bo w sumie ja caly czas biore bo lekarz w Invicie kazal mi do 12 stycznia brac ale jak dzisiaj zrobilam wynik to estradiol jest 4,664. Wiecie co to oznacza? Dlaczego jest tak wysoki? Progesterone mam 35.3 i tak jak mowilam bete 135. Dlaczego estradiol taki wysoki i co to oznacza? Dzieki ogromniaste.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja własnie też bym prosiła o interpretację jak któraś z Was Kochane wie co to oznacza
ESTRADIOL: 309,00
PROGESTERON: 36,37
 
reklama
Do góry