reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Szczerze mam już tego dość... 8 dpt a ja dostałam okres mimo ze brałam duphaston co nigdy mi się nie zdarzało, nawet nie miałam szansy doczekać bety . Ostatnie dwa zarodki straciłam ... jeśli teraz nie wykonają mi wszystkich badań które chce to zmieniam klinikę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
:(((((((((((((((((((((((( tak mi cholernie przykro :((((( <tuli>
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
chcialabym dołączyc do wątku i rozpocząć edukacje nt in vitro.
Cos o mnie.. Mam 35 lat, za mną ok 3 lata starań o pierwsze dziecko, w tym jedna ciąża 1,5 roku temu zakonczona poronieniem. Miałam jedno IUI w listopadzie, oczywiscie nieudane.
Ze zidentyfikowanych problemów u nas to tylko nasienie mojego M, obnizona ruchliwosc, zywotnosc, zwiekszona lepkosc. Wiecej problemow brak.
Jestem w Wroclawia, a moj gin wspolpracuje z kliniką Parens w Krakowie. Czy ktoras z Was robila tam in vitro?
Witaj na forum
 
Ja własnie też bym prosiła o interpretację jak któraś z Was Kochane wie co to oznacza
ESTRADIOL: 309,00
PROGESTERON: 36,37

widzisz mamy beta i progesterone podobne ale ten moj estradiol to szok, ponad 4,000. Wczoraj od razu odlozylam tabletki bo do tej pory bralam jak lekarz zalecil. Mam nadzieje ze to nie ma wplywu na rozwoj ciazy!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane, ja już PO :)
Podali mi dwa zarodki, 6 i 8 komórkowe, według Pani embriolog wszystko jest ok jeśli chodzi o fazę rozwoju na 3 dobę.

Ale- pojawiła się niespodzianka- moj lekarz poinformował mnie, ze zapłodniły się jeszcze dwa z tych trzech dojrzałych i są na obserwacji :)))))). Teraz mam zadzwonić za dwa dni i dowiemy sie jak się mają ;). Może będą super wieści ze się podzieliły i bedziemy mieli zapas dwóch do mrożenia :))))

Tak, czy inaczej, ciesze się, ze już jest PO i że mogę juz odliczać :), wyszłam z tak pozytywnym nastawieniem że nie może być inaczej, tylko sukces :)))
 
Kochane, ja już PO :)
Podali mi dwa zarodki, 6 i 8 komórkowe, według Pani embriolog wszystko jest ok jeśli chodzi o fazę rozwoju na 3 dobę.

Ale- pojawiła się niespodzianka- moj lekarz poinformował mnie, ze zapłodniły się jeszcze dwa z tych trzech dojrzałych i są na obserwacji :)))))). Teraz mam zadzwonić za dwa dni i dowiemy sie jak się mają ;). Może będą super wieści ze się podzieliły i bedziemy mieli zapas dwóch do mrożenia :))))

Tak, czy inaczej, ciesze się, ze już jest PO i że mogę juz odliczać :), wyszłam z tak pozytywnym nastawieniem że nie może być inaczej, tylko sukces :)))
Super elegancko teraz mocno dalej trzymamy kciuki za te w brzuszku i te które jeszcze walczą !
 
Kochane, ja już PO :)
Podali mi dwa zarodki, 6 i 8 komórkowe, według Pani embriolog wszystko jest ok jeśli chodzi o fazę rozwoju na 3 dobę.

Ale- pojawiła się niespodzianka- moj lekarz poinformował mnie, ze zapłodniły się jeszcze dwa z tych trzech dojrzałych i są na obserwacji :)))))). Teraz mam zadzwonić za dwa dni i dowiemy sie jak się mają ;). Może będą super wieści ze się podzieliły i bedziemy mieli zapas dwóch do mrożenia :))))

Tak, czy inaczej, ciesze się, ze już jest PO i że mogę juz odliczać :), wyszłam z tak pozytywnym nastawieniem że nie może być inaczej, tylko sukces :)))
Joasia, kciuki!!! :) kiedy testujesz? jak sie w ogole po ivf testuje, po ilu dniach?
 
reklama
Do góry