reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej!
Bolatko Joanna - super wieści ! Piękne wyniki.
U mnie tez dziś ok. Jest jeden pęcherzyk czyli jeden dzidziuś :) Serduszka jeszcze nie było ale to 5tyd 3dni. Lekarz powiedział ze kolejne 4 tyg bedą decydujące bo u nas dużo problemów z immunologia . Tak wiec mam prowadzić życie emerytki:)
 
reklama
Hej!
Bolatko Joanna - super wieści ! Piękne wyniki.
U mnie tez dziś ok. Jest jeden pęcherzyk czyli jeden dzidziuś :) Serduszka jeszcze nie było ale to 5tyd 3dni. Lekarz powiedział ze kolejne 4 tyg bedą decydujące bo u nas dużo problemów z immunologia . Tak wiec mam prowadzić życie emerytki:)

Tez super wiesci!!! Gratulacje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od jutra mialam zaczac stymulacje ale jak to jiz w zwyczaju @ jest, jak jej potrzeba to jej nie ma.

Koniczyna82 ja mam 30 lat i pani doktor mi mowila zeby jednak 2 brac jak beda. Z tym ze ja chce transfer 2- 3 dniowych komorek a reszte niech do blastki chowaja. Oczywiscie takie sa plany jak bym wogole jakies jajka wyhodowala :)

Dziewczyny czy wy tez odcziwacie strach przed ivf??? Nie w sensie ze sie nie powiedzie, tylko wlasnie ze sie uda. Wiem ze to moze byc daleka droga ale przeraza mnie troche to wszystko... ciaza, wyprawka, porod no i ta/te istotka/ki.
Ja tak miałam przed 1 podejściem.
Przed 2 podejściem wiedziałam,że muszę coś zrobić żeby głowę oczyścić z takich myśli i zbędnych,negatywnych emocji. Myślałam czy może skorzystać z psychologa ale koleżanka poleciła mi akupunkture i super poszło :)
Dalej chodzę,czuje się świetnie i mam w sobie taki (czasami nawet dla mnie samej dziwny) spokój :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co? Piję sobie poranna kawę i patrzę jak mój mąż prasuje sobie koszulę do pracy. Rany, ale ja go kocham. Wiadomo, jak by się udało i miała bym z nim dziecko byłabym przeszczęśliwa. Ale bez dziecka też jestem szczęśliwa będąc z nim, w naszym domu, z kawą, która co rano mi robi na pobudkę. Wyobrażam sobie życie tylko we dwoje. Zrobimy co się da a jak się nie uda to trudno. Ale nie wyobrażam sobie życia bez niego. Mam nadzieję, ze jesli się nie uda to nie odbije się to naszej relacji i on da sobie radę (u nas też kwestia plemników).


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Ja mam tak samo [emoji3] Problem leży po mojej stronie, mój mąż ma dwie dorosłe już córki. Nawet gdyby nasza rodzina miała się składać tylko z naszej dwójki i dwóch psow ; nie wyobrażam sobie życia bez niego.
Jutro o 8 rano mam wizyte, domyślam się jedynie ze stymulacja zostanie przesunięta. Walczę o dziecko ale już bez ciśnienia.


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam brać antybiotyk zeby zadbać o to, zeby przy punkcji nie było zadnej infekcji...
To pewnie moze mieć jakis wpływ na transfer i jego powodzenie.

jestes teraz zdrowa a ten antybiotyk mialas brac w "razie czego" wiec to nie ma nic do punkcji ani tym bardziej powodzenia przy transferze.Ostatnio sama przy punkcji,transferze bylam cholernie chora,ogolnie 6 tyg.mnie trzymalo i lekarz mi powiedzial,ze antybiotyk(oczywoscie nie kazdy) nie jest tak niebezpieczny jak wysoka goraczka dla dalszego rozwoju zarodka.Nie jestem lekarzem,ale jesli nic ci nie jest to ta jedna zapomniana tabletka niczego nie moze zepsuc.Glowa do gory.;)
 
Moje kochane, ja po wizycie.
Wygląda na to, że dzidzia zdrowiutka, wyniki papp-a skorygowane (1:669 zd), wszystko w najlepszym porządku, lekarka zadowolona, tylko zdjęcia nie mogła zrobić. Wizyta w ogóle super przebiegała.
No i już wiemy: będziemy mieć synka! [emoji813][emoji813][emoji813]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Fantastycznie! :D gratulacje :*

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miałam brać antybiotyk zeby zadbać o to, zeby przy punkcji nie było zadnej infekcji...
To pewnie moze mieć jakis wpływ na transfer i jego powodzenie.
Ja też brałam..zapobiegawczo..

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Do góry