reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny nie wytrzymałam zrobiłam test w 10dpt niestety jest jedna krecha. W poniedziałek tylko potwierdze wynik, jestem załamana. W tym czasie, jeśli byłoby cos na rzeczy powinno chyba już coś wyjść jak myślicie? Cały tydzień bolały mnie plecy myślałam ze to dobry znak... masakra.
 
reklama
Dziewczyny nie wytrzymałam zrobiłam test w 10dpt niestety jest jedna krecha. W poniedziałek tylko potwierdze wynik, jestem załamana. W tym czasie, jeśli byłoby cos na rzeczy powinno chyba już coś wyjść jak myślicie? Cały tydzień bolały mnie plecy myślałam ze to dobry znak... masakra.
10 dpt to chyba trochę za wcześnie na taki test i ja bym się nie sugerowała wynikiem. Beta w moczu pojawia się później niż we krwi. Nie załamuj się bo nie masz czym. W 10 powinno coś wyjść ale we krwi.

Napisane na SM-G7105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jogo powodzenia!!

Dziewczyny zaczęłam 8 tc i widzę, że większość przypadłości typu kłucie, bóle podbrzusza ustało. I tak się zastanawiam czy też tak miałyście. Piersi bolą, ale umiarkowanie, no i nie mogę być głodna, bo wtedy mnie lekko mdli.
Ja miałam podobnie :)
Teraz już kończę 10tc i czuje się tak dobrze ( odpukac),że czasami aż się boję czy wszystko ok ;)
Trzeba podchodzić do tego na spokojnie,bo jak mialysbysmy się tak zmartwiac 9 miesięcy to zwariować można ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jogo powodzenia!!

Dziewczyny zaczęłam 8 tc i widzę, że większość przypadłości typu kłucie, bóle podbrzusza ustało. I tak się zastanawiam czy też tak miałyście. Piersi bolą, ale umiarkowanie, no i nie mogę być głodna, bo wtedy mnie lekko mdli.

Mam identycznie jestem 10 Tc ;)
 
Ja już po wizycie. Niestety nie jest za ciekawie. Okazało się, że trofoblast nie przytwierdził się do ściany macicy prawidłowo. Lekarz określił to jako wysokie ryzyko poronienia. Przy czerwonej krwi mam jechać do szpitala. Nie muszę cały czas leżeć, ale moje aktywności mają się ograniczyć do zrobienia sobie czegoś do jedzenia, kilku minut spaceru i toalety. No i mam czekać, albo będzie dobrze, albo nie.
Dbaj o Was .Mam nadzieje ze będzie dobrze buziak
 
Peugeotka36 staram się żyć normalnie i nie myśleć ale niestety nie da sie do końca od tego odciąć... ale po transferze tylko jeden dzień wolnego a potem do pracy a weekend poza domem na wyjeździe. Ale boję się poniedziałkowej bety jak cholercia...
 
Dziewczyny nie wytrzymałam zrobiłam test w 10dpt niestety jest jedna krecha. W poniedziałek tylko potwierdze wynik, jestem załamana. W tym czasie, jeśli byłoby cos na rzeczy powinno chyba już coś wyjść jak myślicie? Cały tydzień bolały mnie plecy myślałam ze to dobry znak... masakra.
Czasami test pokazuje dopiero druga kreskę jak bthcg jest około 50. A ilu dniowe zarodki miałaś ?

Ja juz po transferze. Podano mi 2 zarodki 4komorkowe . Mamy jeszcze 8 komórkowy 6szescio i 4 ro. Poprosiłam by przetrzymali je do blastocysty ze świadomym ryzykiem ze mogą nie dotrwać ale jestem dobrej myśli i myśle ze te 2 silniejsze powinny przetrwać :) Dostałam tez Dostinox bo mam płyn w jamie brzusznej. Jednak na transfer zezwolili bo endometrium piękne . Prawy jajnik 5,5 cn to podobno nie jest aż tak zle? Teraz 2 tyg czekania na test .... ufff
 
reklama
Czasami test pokazuje dopiero druga kreskę jak bthcg jest około 50. A ilu dniowe zarodki miałaś ?

Ja juz po transferze. Podano mi 2 zarodki 4komorkowe . Mamy jeszcze 8 komórkowy 6szescio i 4 ro. Poprosiłam by przetrzymali je do blastocysty ze świadomym ryzykiem ze mogą nie dotrwać ale jestem dobrej myśli i myśle ze te 2 silniejsze powinny przetrwać :) Dostałam tez Dostinox bo mam płyn w jamie brzusznej. Jednak na transfer zezwolili bo endometrium piękne . Prawy jajnik 5,5 cn to podobno nie jest aż tak zle? Teraz 2 tyg czekania na test .... ufff
A wiec beda to dlugie 2 tyg a potem kolejne 2 tyg do wizyty serduszkowej
 
Do góry