reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie. Niestety nie jest za ciekawie. Okazało się, że trofoblast nie przytwierdził się do ściany macicy prawidłowo. Lekarz określił to jako wysokie ryzyko poronienia. Przy czerwonej krwi mam jechać do szpitala. Nie muszę cały czas leżeć, ale moje aktywności mają się ograniczyć do zrobienia sobie czegoś do jedzenia, kilku minut spaceru i toalety. No i mam czekać, albo będzie dobrze, albo nie.

Jaskòłcia oby bylo dobrze. Wiele dzieci jest na świecie dzieki temu ze mamy parę miesiecy spędziły w pozycji horyzontalnej. Trzymam kciuki. Kiedy masz sie planowo zglosic na jakas kontrolę?

Edit
Nie wiem czemu ale widzę ze ten wczorajszy post się nie dodał, wiec wstawiam dzis i dalej trzymam kciuki
 
Dziewczyny a co myślicie o zupełnym braku objawów? zupełnie nic nie czuje i już zaczynam się martwić że to kolejna porazka :-(
Ja też nie miałam żadnych objawów nawet piersi mnie nie bolały a zaczely dopiero tydzien po pozytywnej becie.
Ja przy udanym ttansferze nie miałam żadnych objawów oprócz standardowego bólu piersi od progesteronu ;) tak więc często brak objawów dobrze wróży :) nie doszukuj się niczego ciesz się chwilą i myśl pozytywnie :) pozdrawiam

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pimponowa prawda niektore kobiety nue maja rzadnych objawow Po udanym transferze,usmuechaj sie I staraj Sue nue stresowac,Ja wrocilam do pracy Po transferze wlasnie by mniej myslec;), tu wyjdz z mezem na spacer lub piecz ciasta zrob salatke warzywna ,idzcie do kina itd;)), trzymam[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jogo powodzenia!!

Dziewczyny zaczęłam 8 tc i widzę, że większość przypadłości typu kłucie, bóle podbrzusza ustało. I tak się zastanawiam czy też tak miałyście. Piersi bolą, ale umiarkowanie, no i nie mogę być głodna, bo wtedy mnie lekko mdli.
 
Ja już po wizycie. Niestety nie jest za ciekawie. Okazało się, że trofoblast nie przytwierdził się do ściany macicy prawidłowo. Lekarz określił to jako wysokie ryzyko poronienia. Przy czerwonej krwi mam jechać do szpitala. Nie muszę cały czas leżeć, ale moje aktywności mają się ograniczyć do zrobienia sobie czegoś do jedzenia, kilku minut spaceru i toalety. No i mam czekać, albo będzie dobrze, albo nie.

Bedzie dobrze i tylko tak myśl,nie stresuj sie,moze medytacja,muzyka relaksująca,wszystkie trzymamy kciuki!!!

Jogo [emoji1307][emoji1307][emoji1307]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,01.17- krio
 
Jogo powodzenia!!

Dziewczyny zaczęłam 8 tc i widzę, że większość przypadłości typu kłucie, bóle podbrzusza ustało. I tak się zastanawiam czy też tak miałyście. Piersi bolą, ale umiarkowanie, no i nie mogę być głodna, bo wtedy mnie lekko mdli.

Ja przed ciaza jadlam sniadanie pozniej okolo11 a JuZ pierwsze tygodnie ciazy ssalo i az bolal zoladek ze musialam cos rano Zjesc bo bym poprostu nie byla zdolna prowadzic auto....
Ci di objawow pamietaj kazda inna z nas jednak objaw Po transferze mialam raz tylko jakos 4 dni Po transferze 3 dniowych szkrabow i mnie bardzi ciagly jajniki ,piersi nie odczulam roznicy bolu dopiero grubo koniec pierwszego teymestru;)

Nie szukaj nic rzadnych dolegliwosci to bedziesz spokojniejsza,przynajmniej staraj sie nie szukac;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry