reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie mam w cenie pakietu.
Pytałam lekarza, czy w moim przypadku są jakieś wskazania...no to tylko zapytał jak tam w rodzinie i tyle.
Mam 30 lat, w rodzinie z tego co wiem były i są same zdrowe dzieci...ale czy to wystarczy, żeby podjąć decyzję?
Czemu aż Nifty?

Nie wiem jak tu się wyluzować, stres pogania stres, jaka będzie beta, potem czy będzie przyrost, potem czy będzie serduszko i tak cały czas... teraz jeszcze to badanie...

I IVF - mój Bąbelek ma 9 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Hej, ja dziś miałam badanie przezierności i czekam na wyniki badania krwi. Póki co papp-a (w pakiecie), dalej na razie nie myślę. I powiem Ci, że gdyby NT wyszło mi normalne, nie robiłabym badania krwi, bo to ciągłe czekanie mnie wykańcza.
Wiem, że to "tylko" statystyka, wiem, że nie mam na wynik wpływu, ale myśli nie da się wyłączyć.
Trzymaj się i ciesz się ciążą! I tak mamy zawsze wystarczająco dużo powodów do zmartwień!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Piersi bola od leków wiec nie ma co nim sie sugerowac zbytnio ja podczas 2 pierwszymi podejsc tez zwracalam uwage na ich bol ale przy 3 razie gdzie nie bylo transferu bo zaden zarodek nie dotrwal do 5 dnia a piesi i tak bolały zrozumialam ze to działanie lekow [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się piersiami nie sugeruję, bo mnie zawsze bolą pod koniec cyklu (bez względu czy biorę leki czy nie).
 
reklama
Dziewczyny możliwe jest by test bhcg nie wykrył jeszcze ciąży w 9 dpt dwudniowych zarodków bo nie wiem czy mieć jeszcze nadzieje czy nie ? :sad:
 
Do góry