reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zaczęłam po 3 miesiączce (na początku września), w połowie września,szłam długim protokołem.
Ja przez całe dwa tygodnie do bety brałam nospe 3x1. zresztą tuż przed transferem dostałam nospe od mojej Pani dr.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

A czym motywowali długi protokół? Pierwszy też tym szłaś?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Ja pierwszy nieudany transfer miałam we wrzesniu br. Następny w kolejnym cyklu czyli w październiku - również nieudany a trzeci w kolejnym cyklu czyli w listopadzie i udało się :) równo za tydzień idziemy oglądać serduszko :) także u mnie były 3 miesiące pod rząd bez przerwy :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Super! Podoba mi się :) życzę super mocno bijące serducha. Ale to muszą być emocje ... będą łzy?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyna, która miała punkcję w tym samym dniu co ja mowiła, że rozpoczęła kolejną procedurę po miesiącu od nieudanego transferu(nie miała śnieżynek). I szła drugi raz krótkim protokołem.
 
Dziewczyny czy po transferze jakoś szczególnie sie oszczedzalyscie? Leżałyście? Dzis miałam transfer i zastanawiam sie jak to lepiej robić.
Ja za każdym razem miałam transfer w piątek więc sobota i niedziela były definitywnie leżakujace :) a nastepne dni normalnie oczywiscie bez fitnessu noszenia siat z zakupami ;) osobiście uważam że warto wziąć tydz. zwolnienia po transferze żeby odpocząć fizycznie i psychicznie :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czym motywowali długi protokół? Pierwszy też tym szłaś?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Pierwszy raz miałam krótki,nieudany oczywiście. Mam Hashimoto. Po wszystkim spotkałam się z embrioligiem,który powiedział że przy mojej chorobie zaleca się jednak długi protokół. Lepsza jakość komórek,więcej dojrzałych i lepiej się rozwijają.
Jak zmieniłam klinikę,powiedziałam o tym mojej Pani dr,a Ona nie widziała żadnych przeciwwskazań i tak mnie poprowadziła:) i faktycznie, jak wcześniej nie miałam żadnych mroziakow,to teraz 1 transferowany i 4 jeszcze czekają:)
Ten 1 już z nami został a teraz kończy się 9 tydz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja za każdym razem miałam transfer w piątek więc sobota i niedziela były definitywnie leżakujace :) a nastepne dni normalnie oczywiscie bez fitnessu noszenia siat z zakupami ;) osobiście uważam że warto wziąć tydz. zwolnienia po transferze żeby odpocząć fizycznie i psychicznie :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja w domu jestem ale mam juz syna który bardzo dużo pochłania czasu i siły. DIs i jutro chyba poleżę a potem juz normalnie. Kazda z nas pewnie chce aby wszystko dobrze poszło:-)
 
Ja w domu jestem ale mam juz syna który bardzo dużo pochłania czasu i siły. DIs i jutro chyba poleżę a potem juz normalnie. Kazda z nas pewnie chce aby wszystko dobrze poszło:-)
Wiesz.... ja mam takie zdanie pewnie dlatego ze po pierwszym i drugim nieudanym transferze poszłam do pracy normalnie i dupa z tego wyszła[emoji14]a za trzecim razem postanowiłam wziąć L4 i się udało ;) wiadomo ze nie ma na to reguly ale u mnie sie to sprawdzilo i tak też sobie to tłumaczę ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na to czy się uda czy nie chyba nie ma reguły. Niektórzy chodzą do pracy mają zajęta głowę i tak o tym nie myślą i jest ok a innym wolne służy. Ja mam córkę wiec plackiem nie leżałam ale staram się oszczędzać zobaczymy czy moje 2 kropki ze mną zostaną albo chociaż jeden;-)
 
Do góry