reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ambicja1987
Te jajniki może bolą po punkcji jeszcze? Mam wielki brzuchol no ale oddycham normalnie jak robie siku to strasznie bola jajniki jak chodzę też, luz jest wtedy jak leżę. Ale masz rację może chociaż zadzwonię i się dopytam. Myślałam że hiperki się dostaje jak się ma dużo jajek ja miałam tylko 10?

Każdy organizm jest inny... ja miałam 16 jajek i na razie nie mam objawów hiperki, ale moge jeszcze mieć. Mnie jajniki bolały od punkcji do 2 dnia po transferze... teraz jest OK. Piłam chyba 4 litry wody dziennie i jadłam jajka i twarożek... może pomogło.
 
reklama
Może zadzwoń, albo idź na kontrole do lekarza... Hiperstymulacja w zaawansowanym stadium może być bardzo niebezpieczna.

Dlaczego robicie sobie zastrzyki na rozrzedzenie krwi? Ja nie dostałam takiego zalecenia po transferze.
Czemu? To ja w zasadzie nie wiem...kazali to robię...próbowałam się wymigać, ale lekarz powiedział że pogadamy jak już miną 3 miesiąc...

I IVF - mój Bąbelek ma 9 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Jestem jakaś ciemna nawet nie wiem co to EnbryoGlue, ja sobie to wyobrażam tak q poniedziałek reszta badań na początku stycznia wyniki jadę do dr. ona mi daje receptę kupuje leki podaje za jakiś czas jadę do nich pobierają jajeczka nasienie mojego M i zaplodnia ładnie wszytkie będą super podadzą mi dwa i będzie z tego piękna ciąża i za 9 miesięcy będą mama dzieci lub dziecka ahhh marzenia nawet nie wiem jak to wszystko wygląda :p
 
Jestem jakaś ciemna nawet nie wiem co to EnbryoGlue, ja sobie to wyobrażam tak q poniedziałek reszta badań na początku stycznia wyniki jadę do dr. ona mi daje receptę kupuje leki podaje za jakiś czas jadę do nich pobierają jajeczka nasienie mojego M i zaplodnia ładnie wszytkie będą super podadzą mi dwa i będzie z tego piękna ciąża i za 9 miesięcy będą mama dzieci lub dziecka ahhh marzenia nawet nie wiem jak to wszystko wygląda :p

No w sumie w skrócie tak to wygląda :), po drodze kilka więcej wizyt u lekarza i więcej badań (przynajmniej z tego, co wiem, w Polsce).

A EmbyoGlue to specjalna odżywka / substancja, która ma teoretycznie pomóc zarodkom w zagnieżdżeniu. Każda klinika oferuje wiele różnych opcji dodatkowych, które mają pomóc w zdrowym rozwoju i zagnieżdżeniu.
My leczymy się w Austrii i tu np. zaproponowali nam płukanie macicy plazmą spermy (nie znam fachowej nazwy), a tym razem też specjalny program, w czasie którego od zapłodnienia do transferu / zamrożenia, wszystkie zarodki są delikatnie poruszane, co ma symulować naturalne środowisko ciała matki.
Każda klinika ma swoje sposoby, a EmbryoGlue to po prostu jeden z nich!
Nie przejmuj się - przygotowując się do in vitro na pewno wszystkiego się dowiesz!
Powodzenia!
 
Peugeotka ja ci bardzo gratuluje sukcesu. To sprawia że jest siła aby walczyć dalej. Ja nie wiem kiedy próbuję ponownie, podejrzewam że w przyszłym tygodniu będzie wizyta aby ustalić co i jak dalej.
I tutaj moje pytanie. Ile należy czekać? Nie miałam hiperki, żadnych problemów. Trochę szukałam, 2/3 cykle. Czy to prawda?
Pozdrawiam i życzę miłego czwartku! We Włoszech dziś wolne i wszyscy ubierają choinkę :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Są różne szkoły. Część lekarzy mówi,że należy odczekać 1 miesiączkę i w 2 cyklu można zaczynać. Inni radzą odczekać 3 cykle żeby zregenerować organizm.
My czekaliśmy 3 miesiące, nam się udało za pierwszym podejściem w nowej klinice. Aha i u nas w cenie mieliśmy już embrioglue.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :-) cześć z Was pewnie kojarzy mnie z tego wątku cześć z ciężarówek po in vitro :-) postanowiłam napisać tutaj ponieważ mam dwa pełne, nieużywane opakowania fragminu oraz opakowanie luteiny. Leków nie zdążyłam wykorzystać a już nie będą mi potrzebne więc może któraś byłaby chętna?co do ceny i odbioru napewno się dogadamy :-) mogę wymienić na paczkę pampersów dla Synka :-)
Jeśli któraś była by zainteresowana to proszę o wiadomość na priv :-) powodzenia dziewczyny!!! :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1481201660879.jpg
1481201667411.jpg
1481201671936.jpg
1481201675996.jpg


Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1481201660879.jpg
    1481201660879.jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 625
  • 1481201667411.jpg
    1481201667411.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 619
  • 1481201671936.jpg
    1481201671936.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 560
  • 1481201675996.jpg
    1481201675996.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 607
Do góry