reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

martka83 gratulacje, śliczna nagroda za te wszystkie starania. Daje nadzieję, że może się udać. Oby każda z nas się w końcu doczekała swoich pociech.
 
reklama
Kiedy najlepiej usunąć polipa endometrialnego histeroskopowo? Można zrobić to w 19-23dc?czy zdecydowanie lepiej zaraz po miesiączce?
 
Cześć dziewczyny :)
Trzymamy kciuki za udany transfer i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego dnia dla wszystkich!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


8: liczka - transfer

9: Ewunka - wizyta w drugiej klinice
9: jaskolcia - USG pęcherzeykowo/serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
9: peugeotka36 - USG (ustalenie płci)
10: milagors - betowanie 3
12: kreatola - badania prenatalne 1
12: asiex - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
12: ambicja1987 - betowanie 1
12: nadzieja90 - betowanie 1
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed stymulacją
13: ewelin85 - betowanie 1
14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1

2017

03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Proszę wpisz mnie na 22.12 betowanie 1 :)
 
Są różne szkoły. Część lekarzy mówi,że należy odczekać 1 miesiączkę i w 2 cyklu można zaczynać. Inni radzą odczekać 3 cykle żeby zregenerować organizm.
My czekaliśmy 3 miesiące, nam się udało za pierwszym podejściem w nowej klinice. Aha i u nas w cenie mieliśmy już embrioglue.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Tzn podeszłaś przy trzeciej miesiączce? Co do embrioglue to podejrzewam że nie będą wiedzieć o co chodzi. Tak jak płukanie nasieniem męża. Chyba jesteśmy trochę w tyle z tymi nowinkami. Ja na własna rękę będę brała nospę. Od samego transferu miałam non stop bóle miesiączkowe. Zbagatelizowałam to, myślałam ze tak ma być ...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Tzn podeszłaś przy trzeciej miesiączce? Co do embrioglue to podejrzewam że nie będą wiedzieć o co chodzi. Tak jak płukanie nasieniem męża. Chyba jesteśmy trochę w tymi z nowinkami. Ja na własna rękę będę brała nospę. Od samego transferu miałam non stop bóle miesiączkowe. Zbagatelizowałam to, myślałam ze tak ma być ...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

EmbryoGlue raczej wszędzie jest znane.
A jeśli chodzi o bóle po transferze - ja też miałam do około 6-7 tc i są to naturalne bóle. Nigdy no-spy nie brałam i jestem prawie w 12 tc. W pierwszej ciąży to samo. Tu dziewczyny polecają branie, ale sama no-spa na 100% nie przesądzi o losie zarodka.
 
Tzn podeszłaś przy trzeciej miesiączce? Co do embrioglue to podejrzewam że nie będą wiedzieć o co chodzi. Tak jak płukanie nasieniem męża. Chyba jesteśmy trochę w tymi z nowinkami. Ja na własna rękę będę brała nospę. Od samego transferu miałam non stop bóle miesiączkowe. Zbagatelizowałam to, myślałam ze tak ma być ...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Zaczęłam po 3 miesiączce (na początku września), w połowie września,szłam długim protokołem.
Ja przez całe dwa tygodnie do bety brałam nospe 3x1. zresztą tuż przed transferem dostałam nospe od mojej Pani dr.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
EmbryoGlue raczej wszędzie jest znane.
A jeśli chodzi o bóle po transferze - ja też miałam do około 6-7 tc i są to naturalne bóle. Nigdy no-spy nie brałam i jestem prawie w 12 tc. W pierwszej ciąży to samo. Tu dziewczyny polecają branie, ale sama no-spa na 100% nie przesądzi o losie zarodka.

Szukam info na ten temat, w Chianciano niestety nam tego kleju nie zaproponowali. Podejrzewam że po prostu tego nie robią, w końcu byłby to dla nich dodatkowy zarobek.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Każdy organizm jest inny... ja miałam 16 jajek i na razie nie mam objawów hiperki, ale moge jeszcze mieć. Mnie jajniki bolały od punkcji do 2 dnia po transferze... teraz jest OK. Piłam chyba 4 litry wody dziennie i jadłam jajka i twarożek... może pomogło.

Witajcie w ten popoludniowy dzionek

To prawda kazda kobieta inna
Ja mialam 17 jajek o 9 punkcja a o 20 wyszlam na pizze u do kina ,zero bolu




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzik 2003 nie wiem niestety ile trzeba czekac czasu Po nie udanym transferze
Z daje Sue ze czytalam tu od msca do trzech Ale to tez indywidualna sprawa kazdej kobiety,chyva musisz k tym pogadac z lekarzem[emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tzn podeszłaś przy trzeciej miesiączce? Co do embrioglue to podejrzewam że nie będą wiedzieć o co chodzi. Tak jak płukanie nasieniem męża. Chyba jesteśmy trochę w tyle z tymi nowinkami. Ja na własna rękę będę brała nospę. Od samego transferu miałam non stop bóle miesiączkowe. Zbagatelizowałam to, myślałam ze tak ma być ...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Hej. Ja pierwszy nieudany transfer miałam we wrzesniu br. Następny w kolejnym cyklu czyli w październiku - również nieudany a trzeci w kolejnym cyklu czyli w listopadzie i udało się :) równo za tydzień idziemy oglądać serduszko :) także u mnie były 3 miesiące pod rząd bez przerwy :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry