reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane czy któraś z Was stosowała metodę lub zastanawiała się nad EmbryoGlue? oraz nad całodobową kontrola rozwoju zarodków (TimeLapse)? czy warto czy któraś z Was ma wiedzę na ten temat? :-)
 
reklama
Kochane czy któraś z Was stosowała metodę lub zastanawiała się nad EmbryoGlue? oraz nad całodobową kontrola rozwoju zarodków (TimeLapse)? czy warto czy któraś z Was ma wiedzę na ten temat? :-)

TimeLapse nie znam.
EnbryoGlue stosowałam trzy razy i trzy razy były ciąże (pierwsza: córeczka, druga: poronienie zatrzymane, ale zagnieżdżenie było, i trzecia teraz: prawie 12 tc).
Powodzenia!
 
ambicja1987
Miałam testować we wtorek ale chyba nie wytrzymam i pójdę w poniedziałek. Mój brzuch jest tak spuchnety za mam problem żeby zrobić zastrzyk :-( a jajniki nadal bolą :-(
Pomysl że to dla Twojego kropka...
Ja narzekałam na clexane, do czasu aż nie dołożył mi prolutexu..po każdym zastrzyku pod skórą gulka, po tygodniu tyle gulek, że już czułam je za każdym razem jak wstawałam i siadałam...

I IVF - mój Bąbelek ma 9 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
ambicja1987
Miałam testować we wtorek ale chyba nie wytrzymam i pójdę w poniedziałek. Mój brzuch jest tak spuchnety za mam problem żeby zrobić zastrzyk :-( a jajniki nadal bolą :-(

Może zadzwoń, albo idź na kontrole do lekarza... Hiperstymulacja w zaawansowanym stadium może być bardzo niebezpieczna.

Dlaczego robicie sobie zastrzyki na rozrzedzenie krwi? Ja nie dostałam takiego zalecenia po transferze.
 
ambicja1987
Te jajniki może bolą po punkcji jeszcze? Mam wielki brzuchol no ale oddycham normalnie jak robie siku to strasznie bola jajniki jak chodzę też, luz jest wtedy jak leżę. Ale masz rację może chociaż zadzwonię i się dopytam. Myślałam że hiperki się dostaje jak się ma dużo jajek ja miałam tylko 10?
 
Ja zaczelam Z cytrotide 225 w 2 dc I tak przez 3 dni dwa razy dziennie w 4dc rano cytroide 225 a wieczorem menopur 225 I tak do 11 dc I koniec ovetrillem
Pojutrze Sue dowiem kto mi sie rusza w brzuszku;)), kazdej zycze to samo !!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Peugeotka ja ci bardzo gratuluje sukcesu. To sprawia że jest siła aby walczyć dalej. Ja nie wiem kiedy próbuję ponownie, podejrzewam że w przyszłym tygodniu będzie wizyta aby ustalić co i jak dalej.
I tutaj moje pytanie. Ile należy czekać? Nie miałam hiperki, żadnych problemów. Trochę szukałam, 2/3 cykle. Czy to prawda?
Pozdrawiam i życzę miłego czwartku! We Włoszech dziś wolne i wszyscy ubierają choinkę :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry