reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję. Myślałam że za duże bo przy poprzednim transferze miałam raczej mniejsze. A ten przypada w 21 dc. A czy stosowano u Was embrioglue? Warto?
Hej, ja miałam świeży transfer z embrioglue a endo miałam 14mm :)
I leci 9 tydzień ciąży:)
Nie wiem czy to pomogło ale ponoć to i scraching lekarze polecają :)
Powodzenia [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam pozno sie melduje :) dziekuje z kciuki :) Ewcia kochana jestes:):) Chlopaki pieknie rosna maja ok 1kg razem roznica 9% miedzy nimi wiec jest super ryzyka chorob i zespolu d nie swierdzono rozwijaja sie prawidlowo i dzis o dziwo spokojni byli :) oby tak dalej szlo to bedzie super i na poczatku marca powinnam miec cc :) glukoza za mna -brak cukrzycy ,wyniki ksiazkowe , szyjka super , crp-1,8 , moj prof. szczesliwy ja tez :) teraz pieczenie piernikow, ubieranie choinki Swieta i piccolo na Sylwestra a potem z gorki :)

Prosze mnie wpisac na 03.01 wizyta pewna , w grudniu bedzie jeszcze tez wizyta ale dopiero w srode bede wiedziec kiedy .

Kciukow nie puszczamy:)
Ach te twoje babelki kochane rosna jak na drozdzach. Super ze wyniki ksiazkowe teraz tylko do przodu i nastepne swieta z urwisami przy choince :)
Zjedz zelki od razu sie rozbrykaja w brzuchu :)
 
Kciuki za dzisiejszy dzien mocno zacisniete za dziewczyny tu u nas i ciezaroweczki ktorym w tym tygodniu wybija termin rozwiazania ✊✊✊✊❤❤❤
Milego dnia kochane :)
 
Trzymamy kciuki za wysoką betę i za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego dnia dla wszystkich!

[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* [emoji173]

Już grudzień - kobietki, to bedzie nasza zima. Niech bedzie szczesliwsza od lata i jesieni razem wziętych :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze! Ruszamy do boju po nasze szczescia.
Listopad zakonczony pozytywnymi wiadomościami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
Grudzień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


6: milagors - betowanie 2

7: ema51 - badania prenatalne
8: liczka - transfer
9: Ewunka - wizyta w drugiej klinice
9: jaskolcia - USG pęcherzeykowo/serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
10: milagors - betowanie 3
12: kreatola - badania prenatalne 1
12: asiex - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
12: ambicja1987 - betowanie 1
12: nadzieja90 - betowanie 1
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
13 (16:30) rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
13: koniczyna82 - wizyta przed stymulacją
13: ewelin85 - betowanie 1
14: ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
15: mawila - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
16: margaretka35 - konsultacje
19: ewelin86 - termin cc: witamy na swiecie ukochanego synka
19: ziółko86 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
21: Kropelka30 - USG serduszkowe [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
28: BeataWarszawa - badania prenatalne 1

2017

03.01 - rybka14 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10.01 - jeera86 - początek stymulacji
12.01 - kreatola - wizyta u gin prowadzącej ciążę
14.04 - Peugeotka36 - termin cc

Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)

;) :D8-)
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. W sobotę miałam punkcję, pobrano 7 pęcherzyków z czego 3 były niedojrzałe i 3 się zapłodniły nie wiem czy to dobry wynik, bo jeśli embriolog poleci transfer 2 komórek to nie będzie sensu mrozić tej trzeciej. Problem mój i mojego męża to bardzo słabe wyniki nasienia. 93% nieruchliwych, 3% żywych i 3% ruchliwych. Lekarz powiedział ze ciąża naturalna to dla nas jak trafić w totka. Tak wiec rzucilismy wszystko i jesteśmy w trakcie pierwszego podejscia w klinice Bocian w Warszawe. Czy któraś z was miała doświadczenie z tą kliniką?
 
reklama
Cześć dziewczyny. W sobotę miałam punkcję, pobrano 7 pęcherzyków z czego 3 były niedojrzałe i 3 się zapłodniły nie wiem czy to dobry wynik, bo jeśli embriolog poleci transfer 2 komórek to nie będzie sensu mrozić tej trzeciej. Problem mój i mojego męża to bardzo słabe wyniki nasienia. 93% nieruchliwych, 3% żywych i 3% ruchliwych. Lekarz powiedział ze ciąża naturalna to dla nas jak trafić w totka. Tak wiec rzucilismy wszystko i jesteśmy w trakcie pierwszego podejscia w klinice Bocian w Warszawe. Czy któraś z was miała doświadczenie z tą kliniką?
Nie będzie sensu mrozic trzeciego zarodka :szok:
Polecam jednak mieć nadzieję ze wszystkie 3 zarodki dadzą radę bys mogła mieć transfer i co zamrozić.
Powodzenia
 
Do góry