reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Transfer miałam w sobote dwa świeże z embrioglue cena nie taka straszna 350zł a moż dopomozeno ale na efekt musze jeszcze tydzień poczekać
 
Witam pozno sie melduje :) dziekuje z kciuki :) Ewcia kochana jestes:):) Chlopaki pieknie rosna maja ok 1kg razem roznica 9% miedzy nimi wiec jest super ryzyka chorob i zespolu d nie swierdzono rozwijaja sie prawidlowo i dzis o dziwo spokojni byli :) oby tak dalej szlo to bedzie super i na poczatku marca powinnam miec cc :) glukoza za mna -brak cukrzycy ,wyniki ksiazkowe , szyjka super , crp-1,8 , moj prof. szczesliwy ja tez :) teraz pieczenie piernikow, ubieranie choinki Swieta i piccolo na Sylwestra a potem z gorki :)

Prosze mnie wpisac na 03.01 wizyta pewna , w grudniu bedzie jeszcze tez wizyta ale dopiero w srode bede wiedziec kiedy .

Kciukow nie puszczamy:)
 
Malinka 38 jestem Po udanym 1 ivf Ale niestety nie chce polemizowac na temat fregmentacji i jakosci zaridkow
Nie wglebialam tej wiedzy dokladnie a mialam 17 kom z czego 6 sue zaplodnilo a zostal tylko jeden,ten pod mym sercem

Dzwoni moze di kliniki lub mam nadZ ze tutaj ktos doczyta I pomoze

W kazdym badz razie [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]i za reszte !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny, czytam Was już od pewnego czasu, ale dzisiaj postanowiłam dołączyć do grona o ile można ? Macie niesamowitą wiedzę i doświadczenie, dlatego chciałam zasięgnąć waszej opini. W piątek miałam punkcję. 23 komórki z czego 14 było dobrej jakości. Postanowiliśmy zapłodnić 10. Dzisiaj jest 3 dzień i dostałam taką informację.
Uzyskane zarodki:
1 3/6 (fr 5%)
2 3/8 (fr 10%)
3 3/10
4 3/10 (fr 5%)
5 3/6
6 3/6 (fr25%)
7 3/10 (fr 5%)
8 3/10
9 3/10
10 3/10 (fr 10%)
3 oznacza, ze zarodek średniej jakości, bardzo dobrej jakości to 1. druga cyfra to liczba komórek w zarodku, fr to fragmentacja zjawisko niekorzystne obniżające jakość zarodka. U nas w klinice podają zarodki tylko 5 dniowe. W środę ma być transfer, ale zastanawiam się czy będzie z czego zrobić :(. Czy któraś z Was miała może podobne wyniki i coś z tego wyszło? Dodam, żę to nasze pierwsze podejście.
Nie jestem specjalistka ;) niestety.....
Ale przeciez one ogolnie dobre sa... no moze poxa tym z f25%. Poczekaj do 5 doby, na pewno cos z tego bedziesz miec.
 
Do góry