reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dostałam telefon z kliniki, zamrozili 6 blastek 4 bardzo dobre, dwie średnie. To chyba w miarę dobrze?

Badałyście sobie progesteron na własną rękę po transferze? Tzn sprawdzałyście czy jest OK?
Hej:) bardzo dobrze:)
Ja z 4 blastek mam juz jednego malucha, kolejna ciążę i jeszcze 1 (co prawda najslabsza) ciagle mam na zimowisku:) zycze ci równie szczesliwych transferow:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ambicja1987
To super wynik. jeśli można spytać ile płacisz za mrożenie i czy jest różnica jeśli są zamrożone razem czy osobno?
Ja nadal czekam na telefon czy moje 2 zarodki dotrwały do mnożenia miałam punkcie w czwartek a tu cisza :-(
 
Dostałam telefon z kliniki, zamrozili 6 blastek 4 bardzo dobre, dwie średnie. To chyba w miarę dobrze?

Badałyście sobie progesteron na własną rękę po transferze? Tzn sprawdzałyście czy jest OK?
Kochana ty pytasz czy 6 blastek zamrozonych to dobry wynik. To jest super wynik nie jedna z nas by chciala miec. A nie ktore nawet nie maja ani jednej.
Ja mialam tylko jedna jedyna blastke i duzo szczescia ze zostala z nami.
 
Ja biorę clexane, też przeciwzakrzepowe, też bolą i też płacę ponad 100. Na receptę od gina nie ma refundacji na takie leki. Refundację masz przy stosowaniu ich w chorobie przewlekłej, a nie zapobiegawczo.
Zawsze można zakombinować [emoji6]

Będę je brała prawdopodobnie do 3-4 m-ca.

I IVF - mój Bąbelek ma 8 tygodni [emoji173][emoji703][emoji320][emoji322][emoji324]

Na kiedy masz termin ?
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny, czytam Was już od pewnego czasu, ale dzisiaj postanowiłam dołączyć do grona o ile można ? Macie niesamowitą wiedzę i doświadczenie, dlatego chciałam zasięgnąć waszej opini. W piątek miałam punkcję. 23 komórki z czego 14 było dobrej jakości. Postanowiliśmy zapłodnić 10. Dzisiaj jest 3 dzień i dostałam taką informację.
Uzyskane zarodki:
1 3/6 (fr 5%)
2 3/8 (fr 10%)
3 3/10
4 3/10 (fr 5%)
5 3/6
6 3/6 (fr25%)
7 3/10 (fr 5%)
8 3/10
9 3/10
10 3/10 (fr 10%)
3 oznacza, ze zarodek średniej jakości, bardzo dobrej jakości to 1. druga cyfra to liczba komórek w zarodku, fr to fragmentacja zjawisko niekorzystne obniżające jakość zarodka. U nas w klinice podają zarodki tylko 5 dniowe. W środę ma być transfer, ale zastanawiam się czy będzie z czego zrobić :(. Czy któraś z Was miała może podobne wyniki i coś z tego wyszło? Dodam, żę to nasze pierwsze podejście.
 
Hej:) bardzo dobrze:)
Ja z 4 blastek mam juz jednego malucha, kolejna ciążę i jeszcze 1 (co prawda najslabsza) ciagle mam na zimowisku:) zycze ci równie szczesliwych transferow:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Wow! Świetna statystyka! :)

Asiex :)
Ewelin85 nie wiem ile dokładnie, mrożenie było ujęte w całym programie, normalnie poza programem kosztuje 800 zł i nie ma rozdzielnia czy razem czy osobno, potem za każdy kolejny rok 400 zł. Nie wiem też jak je zamrozili, ale wydaje mi się, że osobno, bo przecież nie podadzą mi 6 na raz. Telefon dostaniesz pewnie jutro, bo minie właśnie 5 dni od punkcji. Zamrożą blastki, które dotrwają do 5 dnia.

Husann Czasmi można mieć dużo zarodków i nie kończy się to ciążą, a czasami jeden wystarczy, jak u Ciebie :)
 
Witajcie! Trafiłam tu przypadkowo i nieśmiało pytam czy mogłabym się paru rzeczy podpytać? Szykuje się do crio i zastanawiam się jaki wy mialyscie wynik endometrium w dniu transferu? Ja w 18dc mam 12.3 cm niewiem czy to dobrze?
Pozdrawiam, mamuska_invitro
 
reklama
Do góry