reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Powiedzcie mi czy można się jakoś do transferu mrożonego zarodka przygotować? Chciałabym podejść po Nowym Roku.

IMSI, 2 dwudniowe zarodki - nieudane
 
Dora, przykro mi :(
Wiesz, będziemy pewnie razem do crio podchodzić, ja pewnie mniej więcej w tydzień po Nowym Roku. To będzie mój pierwszy transfer. A mrozaczek jest z którego dnia?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w 12 dpt miałam 3,42 a w 14 już 0,42 odstawiłam leki 14 dnia okres dostałam za kolejne 4 dni zarodki miałam dwa 3 dniowe bardzo dobrej klasy i niestety tak jak Ciebie intuicja też Mi mówiła że nic z tego.... Ja mam jeszcze dwa mrożaki i następne podejście mam na cyklu naturalnym. Pierwsze myśli są ciężkie ale z dnia na dzień Ja mam coraz większą nadzieję że i do Mnie uśmiechnie się słoneczko także nie dawaj się złym myślą Kochana!

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój mrozaczek tez jest 3 dniowy. Ja czułam, że się nie uda. Gorzej wczorajszy wynik przyjął mój M [emoji20] I tez mu tłumacze, że się uda i głowa do góry.

IMSI, 2 dwudniowe zarodki - nieudane
 
Ja osobiście z przygotowań to zamierzam unikać przedszkolaków bo wszędzie infekcje :) No i feminbion, wit d3, magnez muszę kupić. Pyłek pszczeli, akurat mam. Kupię sobie ananasa na pare dni przed - nie wiem czy pomoże ale zrobię sobie z niego magiczny rytuał, zagryzę nim stres... ;) I czerwonym winem zamierzam się opijać jak endo będzie rosło... Tyle, że pewnie bezalkoholowym. A co tam, jedno smaczne, drugie też... Orzechy to samo ;)

A przede wszystkim pilnuje tsh, staram się zbić poniżej 2

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry, dziewczyny nie załamujcie się - my po prostu musimy trochę dłużej poczekać. Wszystkim pozytywnym betom gratuluję z całego serca, daje mi to siłę i nadzieję na dalszą walkę ! Byłam z moim mężem na kilka dni w Zakopanem, odstresowałam się wiśniówką, jagodówką a szczególnie malinówką i od jutra wracam do pracy. Kolejne podejście luty, marzec. Nie mamy mrozaczków niestety i wszytko trzeba zacząć od nowa.. no nic mimo, że mało się ostatnio udzielam to cały czas tu jestem i wam kibicuję :) pozdrawiam serdecznie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dora,
Zadko ktorej tutaj udaje sie za pierwszym razem.(sa takies szczesciary)..bardziej pomiedzy 2a 3.Powinnas twojemu mezowi wyjasnic,ze to tylko metoda leczenia i tutaj nie ma cudow.Kazde podejscie to jakies 25%sukcesu i zaden lekarz ci nie powie ,ze na pewno tym razem sie uda,bo tego nikt ci nie zagwarantuje.Wszelkie wspomagacze,tez nie.Wiem ,jak to boli,kiedy sie traci nadzieje,ale poddawajcie sie i sprobujcie troche spokojniej do tematu podejsc.Wiesz,ze w ciaze sie w glowie zachodzi,to pierwsze i najwazniejsze,zdanie sobie sprawy ,ze nie bedzie lekko ale tez ze na swiecie sa juz miliony dzieci z in vitro,wiec dziala.Nie poddawajcie sie,popraw korone,cyc do przodu i mysl pozytywnie o kryo.:):):)
 
reklama
Mój mrozaczek tez jest 3 dniowy. Ja czułam, że się nie uda. Gorzej wczorajszy wynik przyjął mój M [emoji20] I tez mu tłumacze, że się uda i głowa do góry.

Eh, my tu siedząc na forum bardziej przyjmujemy do wiadomości, ze może się nie udać. Panowie czasem są za bardzo pewni bo nie maja kontaktu z porażkami, nie za bardzo biorą to pod uwagę. Mój nie czyta nic, wie ile mu powiem o wszystkim z in vitro związanym. Ale on nawet do lekarza pójdzie tylko, kiedy ja mu każę a nawet zapiszę. Jak był sam to przez parę lat ani jednego l4 poza ciężkim zapaleniem oskrzeli a może nawet płuc. Poszedł do lekarza jak prawie się przewracał...




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry