reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dostałaś dwa? Ale fajowo! [emoji2] Ja po wczorajszym transferze jak zwykle tylko wiercenie w macicy czuję jak zawsze. Ale łykam magnez i nospe 3x1 obowiązkowo [emoji4] miłego i spokojnego czekania do bety :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, poprosiliśmy o dwa. Jak szaleć, to szaleć ;-) Mąż się obawia, że może być więcej [emoji13] Oby się z jednym udało. Ja miałam z klejem transfer. Trzymam kciuki za Ciebie również.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Trzymamy kciuki za udany transfer!!! Życzymy cierpliwości wszystkim czekającym na badania! Miłego, pozytywnego weekendu dla wszystkich!

✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Już listopad - kobietki, to bedzie nasza jesien. Niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) ciąg dalszy pozytywnych wiadomości :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Listopad
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


19: dora2016 - transfer

21:husann -wizyta u gin prowadzacego ciążę
21: jaskolcia - betowanie 1
21: pixie_dixie - wizyta w czasie stymulacji
22: rustynka - wizyta pęcherzykowo / serduszkowa
23:ewelin86 - wizyta u gin prowadzacego ciążę + KTG
23: sunrisea - betowanie 1
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę
25: sunrisea - betowanie 2
28: mawila - betowanie 1

Grudzień
1:katherina - wizyta u gin prowadzacej ciążę
5: rybka14 - 2 badania prenatalne
5: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
9:Ewunka - wizyta w drugiej klinice
12: kreatola - badania prenatalne 1
13: bonia86 - usg jajników i rozpoczęcie stymulacji
16:margaretka35 - konsultacje
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka
21: butterfly1331 - 2 badania prenatalne
Skontrolujcie kalendarz, gdzie którą dopisać :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
Czemu zostalam isunieta z kalendarza:( ?
 
blastka 6,7 dniowa 2B
Powiem Tobie tak: wczoraj rozmawiałam z moim profesorem podczas transferu i powiedział mi że tak na prawdę z klasą zarodka jest jak z ruletką. Powiedział że ma pacjentke 38 l. Dopiero przy ósmym transferze zaszła w ciążę. Podano jej zarodek 2BB więc po tym co usłyszałam myślę że wszystko jest możliwe i Ty też musisz w to uwierzyć! :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Nie było mnie tu cztery lata, bo tak długo czekałam z decyzją o kolejnym in vitro. Dziś mija 8 dpt i jak do tej pory było wszystko super. W środę i czwartek pobolewał mnie brzuch i plecy, tak jak przed @ i w sumie się ucieszyłam, bo to mogło oznaczać, że nasza kruszynka się zagnieżdża. Niestety dziś się załamałam, bo poszłam do szpitala po zwolnienie i powiedziałam o tych tych lekkich dolegliwościach... no i pielęgniarka uświadomiła mnie, że to mogły być skurcze macicy, które mogą doprowadzić do poronienia i że powinnam brać nospe. Kurczę zupełnie o niej nie pomyślałam. Nospę biorę przy jak mam bardzo duże bóle przy @. Nie wiem czy mogłam w ten sposób spowodować, że macica odrzuciła zarodek. Miałyście może podobne dolegliwości?
 
reklama
Dziewczyny mam na oddanie/sprzedanie leki, które brałam podczas in vitro i po.
Zainteresowanych zapraszam na priv po szczegóły ;)
Luteina podjęzykowa 50 mg., data ważności 05.2019- 6 tabl.
Luteina dopochwowa 100 mg., data ważności 05.2019-18 tabl. (bez aplikatora)
Duphaston 10 mg., data ważności 01.2021-12 tabl.
Encorton 5 mg., data ważności 03.2019-15 tabl.
Estrofem 2 mg., data ważności 08.2019-7 tabl.
Unidox data wazności 07.2020-9 tabl.
Puregon-długopis do wstrzykiwań +9 igieł
Menopur-strzykawki ZA DARMO (ewentualne koszty wysyłki)
Gonapeptyl, data wazności 12.2017-4 ampułkostrzykawki (ponieważ lek powinien być przechowywany w lodówce preferowany odbiór osobisty)
 
Do góry