reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam dość krępujące pytanie!!!
Otóż zrobiłam sobie dzis drzemkę po południu a obudził mnie orgazm:errr::errr::errr: to 5 dzień po transferze a słyszałam ze orgazmu należy unikać.... czy moze to zagrozić zarodkowi?
Czy ktorejs z Was sie to przydarzylo?????
Po transferze nie mialam ale jak juz wiedzialam ze jestem w ciazy to na poczatku dosyc czesto a jakie sny erotyczne hoho. Ale nie ma co sie dziwic ze takie cos sie sni ja juz 6 miesiac bez sexu. Moze zacznij brac ta nospe
 
reklama
Nie mam to wplywu....tzn po części moze tak bo często rozmawiamy o tym z chłopakiem No i wiadomo, tęsknimy do siebie.
Mi nie zalecono No spy ale moze w związku z tym co mi sie przytrafiło powinnam ja wziac ?
Sama juz nie wiem....

No-spa zapobiegnie skurczom, ale nie zapobiegniesz ewentualnemu orgazmowi, który i tak wywoła skurcze. Wiem, że łatwo mi mówić, żebyś się nie martwiła, ale powtórzę tylko, że u mnie nie wywołało to negatywnych skutków.
Trzymaj się!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, czy ktoras brala Atosiban na skurcze macicy? I czy mialyscie moze zalecona Nospe? Jaka dawke, bo czesto jest wspominana 3x1, ale nie wiem czy chodzi o Nospe 40mg, czy NoSpe Forte (Max) 80mg? I jeszcze pytanie o Relanium, czy gdzies zalecaja branie po transferze?
Wyszla mi dzis w badaniu kurczliwosc macicy, a w poniedzialek transfer...
Ja mam zapisane Relanium. Miałam wziąć dzisiaj na godzinę przed transferem i przez 3 kolejne dni brać 2 razy po 1 tabletce. O Nospie nie mówiła nic i się zastanawiam czy brać na własną rękę.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę szkoda, że lekarze nie mówią o no-spie. Ja mam teraz mega doła, bo boję się, że to że nie brałam no-spy spowodowało, że zarodek się nie zagnieździł :(
 
5 mg. Do tego Duphaston, Estrofem i luteine dopochw. Jednak okazalo sie, ze luteina sie u mnie nie rozpuszcza i musialam dzisiaj kupić w żelu, który kosztował mnie kolejne 215 zł :(
Niestety cie rozumiem...ja za 7 zastrzykow prolutexu placilam 160zl a wystarczalo to na 3.5 dnia a bralam do 15 tyg...koszt masakryczny...
 
Trochę szkoda, że lekarze nie mówią o no-spie. Ja mam teraz mega doła, bo boję się, że to że nie brałam no-spy spowodowało, że zarodek się nie zagnieździł :(
Nie mysl tak...duzo dziewczyn ma takie zalecenie z kliniki a reszta bierze bo dowiaduje sie z forum...ale to nie oznacza ze kazdej co wziela nospe zarodek sie zagniezdzil...nie denerwuj sie ani kropka...mysl ze zakopuje sie pod kolderke :)
 
reklama
Do góry